Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugy visszamennék általános...

Ugy visszamennék általános iskolába! Ti?

Figyelt kérdés
én most vagyok 2. szakközepes visszasírom az ált iskolás éveket akkor minden olyan jo volt..
2011. febr. 6. 18:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is szívesen visszamennék. Akkor volt egy állandó baráti köröm akikkel nagyon jól éreztem magam. Nekik elmondhattam mi bánt, nevettünk sokat meg minden. Aztán jött a középsuli és onnantól kezdve minden megváltozott. Természetesen szétszóródtunk és így megszűnt a barátság közöttünk. És a legrosszabb, hogy nincs olyan akinek elmondanám , hogy mi bánt mert senkivel sem vagyok annyira jóba mint velük voltam. Márcsak azt várom, hogy elballagjak.
2011. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Dick Esmen ***** válasza:
55%
Én még ott vagyok 49 évesen(tanár vagyok,nem retardált).
2011. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem mennék.

Általánost utáltam, most a gimit nagyon szeretem.

2011. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én gimibe akarok visszamenni :D

Ha majd egyetemista leszel, visszasírod még a gimit^^

2011. febr. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
énis UGY visszamennék
2012. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!