Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én szeretem ilyen beteges...

Csak én szeretem ilyen betegesen a kínaiakat? :O

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őket...szép ország és az emberek nagy része is nagyon kedves. A kínai boltokban is mindig a kínaiakat nézem, és ha meglátok egyet nem bírom ki, hogy ne mosolyogjak rá :D

De sajnos egy kínai barátom sincs :(

Van még valaki aki ennyire szereti a kínaiakat?*-*


Ha kínai (japán,koreai,vietnami,thaiföldi) vagy akkor írhatsz :)


2010. ápr. 6. 18:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Amúgy kifejezetten nem szeretem őket.Nem az,hogy utálom,csak egyszerűen közömbös vagyok irántuk.(előző voltam)
2010. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én a japánokat szeretem. :D
2010. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ha nem lennének annyian (pláne itt Magyarországon)és nem árasztanának el mindenféle felesleges szar "kínai" gagyival,akkor semmi bajom nem lenne velük. De az ellenszenvemre az is rátesz egy lapáttal, hogy a tőlük vásárolt kaják nem minden esetben alkalmasak az emberi fogyasztásra. Pl. olvastam a hírekben, hogy itt Magyarországon egy kínai büfében kutyakaját kevertek az ételbe. A mi környékünkön is van egy kínai büfé, régebben sokszor ettem ott és az ételben lévő hajszálakkal még annyira nem is volt problémám, sokkal inkább az állandó hasfájás és rosszullét okozott gondot a kaják elfogyasztása után. A kínaiak köztudottan mindent megesznek, ezért ki tudja, hogy mit kevernek az ételbe amit aztán eladnak. A másik problémám, hogy Kína egy kommunista ország, én meg ki nem állhatom a komcsikat!

Sajnos a japánokat se bírom annyira (többnyire az idióta cenzúrájuk miatt), csupán azokat a dolgokat szeretem (animék, kaják, játékok stb.) amiket csinálnak.

2010. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Az a hasfájós dolog az szerintem azért van mert nem vagy hozzászokva. Volt egy kínai osztálytársam aki ide költözött és azokat a kajákat ette amiket mi és mindig fájt a hasa. Mellesleg a kínaiak sokkal egészségesebben esznek mint mi.
2010. máj. 19. 13:19
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem igaz, mert én már hétéves korom óta ismerem és eszem a kínai kajákat. De annál a büfénél sohasem tudtam megúszni jó néhány kiadós hasgörcs nélkül. A tesóm egyszer össze is rókázta magát tőle, én meg ennél a pontnál döntöttem el hogy ott sohatöbbé nem eszek, és más gyorsbüfénél is csak nagy elővigyázatossággal (gondolok itt a kutyakajás sztorira). Nemigazán merek a kínaiakban megbízni, főleg hogy az esetek többségében csak a gagyit próbálják meg nekünk eladni!
2010. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
én félig kínai vagyok xD
2010. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
előző vok : apa kínai anya magyar apát már 5 éves korom óta nem láttam mert kínában él.
2010. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Team China! ***** válasza:

Nem csak te haha!! En is nagyon nagyon szeretem oket. Meg az osszes tobbi azsiait is nagyon szeretem. Annyira kedvesek, meg sose volt egy olyan se akivel nem ez lett volna a tapasztalatom. Orulok hogy te is igy vagy vele, mert engem mindenki piszkalt, hogy milyen hulye vagyok ezzel a maniammal. Kiveve az azsiai barataimat. A legtobbjuk kinai de ismerek meg egy vietnami fiut meg koreaiakat (igaz, oket csak netrol) meg egy filipino lanyt.

De ennek koszonheto hogy most kinaiul tanulok... Meg megismertem egy csomo jo azsiai zenet.

Igaz, neha ezzel az azsiai-dolgommal az agyara megyek nehany embernek... nade nembajXD

2010. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Dejó^^ engem is mindenki piszkál ezért ×D. De hát én már leszarom...mindenki azt gondol amit akar. Nem fogom csak azért nem szeretni őket mert másnak nem tetszik..:D
2010. júl. 7. 11:37
 20/21 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem az Ázsiaiakat,főleg a japánokat.Engem is mindig leszólnak érte.:/ Egyszer nagyon szeretnék egy ázsiai fiút <3

14/L

2010. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!