Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én szeretem ilyen beteges...

Csak én szeretem ilyen betegesen a kínaiakat? :O

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őket...szép ország és az emberek nagy része is nagyon kedves. A kínai boltokban is mindig a kínaiakat nézem, és ha meglátok egyet nem bírom ki, hogy ne mosolyogjak rá :D

De sajnos egy kínai barátom sincs :(

Van még valaki aki ennyire szereti a kínaiakat?*-*


Ha kínai (japán,koreai,vietnami,thaiföldi) vagy akkor írhatsz :)


2010. ápr. 6. 18:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
xDDegy mongol nem érdekel?xD
2010. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
xd nem semmi
2010. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ja bocsi a mongolok is érdekelnek :D azt elfelejtettem :$
2010. ápr. 6. 18:31
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem őket, de a japánokat jobban

Van egy kínai barátom(fiú), nagyon be akar nekem jönni szegénykém és most rávettem hogy tanuljon meg magyarul, és akkor majd megbeszélhetjük :D Eddig ott tart, hogy "hogy vagy" kell neked is egy pár? szerezhetek (:

2010. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
de nálam a kínai a nyerő :D
2010. ápr. 6. 18:32
 6/21 anonim ***** válasza:
hát én kínaiakról beszélek ...
2010. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nekem?:O


Értem, csak nem írtam oda az 1. válaszomhoz h nálam a kínai nyerő az nem neked szólt :)

2010. ápr. 6. 18:43
 8/21 anonim ***** válasza:
Csak te! Pláne, hogy nincs egy normál kínai ismerősöd sem...
2010. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Persze hogy neked! Mert, kinek másnak? :D Miről beszéltünk eddig? Kínaiakról nem?
2010. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én láttam egy kínai boltban egy aranyos kínai csajt..na ő rajta nagyon sokat nevettem,mert beszélgetett az egyik eladóval,és az eladó ugye magyar.Az eladó mondja a kínai csajnak,hogy "Ez a fajta ruha már nem megy",a kínai csaj meg nem értette,hogy mi van ezzel a magyar csajjal,mért akarja bemagyarázni,hogy a ruhák tudnak menni,de nem mennek...és ezért próbálta elmutogatni a magyarnak,hogy ő félreértette a dolgot,és elkezdett toporzékolni xĐ pedig tudott magyarul,csak ő még nem nagyon tudta értelmezni azt a bizonyos dolgot h ezek a fajta ruhák már nem mennek xĐ
2010. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!