Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj, ha ilyen vagyok? 16/L

Baj, ha ilyen vagyok? 16/L

Figyelt kérdés

Nagyon csendes vagyok, egyszerűen nem szeretek beszélni, csak azzal, akikkel nagyon jóban vagyok, de olyan alig van. Ők nagyon jófejnek, viccesnek tartanak. Régebben 3 legjobb barátnőm is volt, de mind othagyott, mert találtak mást helyettem. Miattuk még csendesebb letttem (ez 3-4 eve tortent), és senkivel se volt nagyon kedvem barátkozni. A masik, hogy par fiú (es az egyik volt legjobb barátnőm) ugy elvette a felsős evek alatt az önbizalmam, hogy minden nap az öngyilkosságra gondoltam. Elhitették velem h csunya vagyok meg ilyenek. Nagyon gyuloltem őket, de én soha nem artottam nekik. De miattuk megváltoztam, keményebb lettem és senkiben se bizok meg teljesen. Csak egy par barátom van, mert a csendessegem nem nagyon jon be az embereknek, es akik a környezetemben vannak, nagyon nem egyezik az ízlésem veluk (emiatt se komaznak egy páran). Regen az utaloim miatt voltam onbizalomhianyos, de mostmar pont az ellenkezője vagyok. Tudom nem a legszebb dolog, de nagyon szépnek tartom magam es ezt nagyon sokan megmondják.

Erdekel sok dolog, komolyabb témák is, mint pl. A korosztalyomat. Viszont mindig, ha belekezdek valamibe, nagyon hamar lelsnkad a lelkesedésem. Meg kicsit sem vagyok kitartó es lusta vagyok nagyon.

Nekem van egy vicceskedő, komolytalan, gyerekes es egy komoly, felnőttes enem. Vannak céljaim, terveim a jovore, de kicsit megijedek, ha rágondolok, nemsokára én is felnőtt leszek.

Nagyon érzékeny tipus vagyok. Megjegyzek minden rossz szot vagy tettet, van egy szo, amit 8 eve mondott nekem vki es azota nsponta tobbszor is eszembe jut. De en is konnyen megtudom bántani a másikat. Amiatt utalom is néha magam. Nagyon konnyu felidegesíteni, es olyankor akar tamadok is. Utalom, ha valaki sokt beszel, de szinte mind hulyeseg. Szeretek egyedul lenni. Nem szeretem, ha azt hiszik, hogy felenk, szerény vagyok, pedig nem. Csak olyan emberekkel nem fogom megosztani a gondolataimat, akik kibeszelnek, nem is vagyok szimpatikus nekik elottem meg jopofiznak amikor kell valami.


Bocsi az osszevisszasagert, nem tudtam hogyan írjam. Tudom, sok lett, de koszi ha elolvastad:)



2016. jan. 23. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Igazából te elzárod magad a hülyéktől. Röviden úgy is meg lehet fogalmazni ezt, amit írtál, hogy neked van egy éned, egy elképzelésed a világról, amit szeretsz és egyszerűen nem tolerálod a hülyéket. Régen érzékenyen érintett, mára felkúrják az agyad. Adj egy pacsit, én is így vagyok. Nem nagyon tehetsz semmit. Nem is kell sok barát, legyen csak 2, de azok igaz barátok legyenek.


Szóval nem az, hogy baj lenne veled, te vagy a normális, csak a világ mára ilyen szarkupacokkal van tele. Tisztelet annak a kevés kivételnek!

2016. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De jó látni olyat, aki hasonló hozzám:)
2016. jan. 23. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen embereket keress, akik hasonlóak hozzád. Tudod, hogy miért? Mert ritkák, és ezt ők is tudják, így meg fognak becsülni és örökre számíthatsz rájuk. ;) Én azt mondom, hogy örülj neki, hogy ilyen vagy! És ne hagyd, hogy a világ megváltoztasson! Ha rosszul vagy, nem bírod, mély pontban vagy, akkor is gondolj arra, hogy csak azért, mert nem vagy átlagos, hanem a fejlettebbek közé tartozol. ;) Nekem már ebben nagy rutinom van. Nem tartom magam többre senkinél, ne érts félre! :D Csak úgy értem, hogy én sem átlagos vagyok és pozitív irányba vagyok más. ;) Mivel van rutinom ebben, ezért felajánlom, hogy ha valami baj van, akkor írj nyugodtan, megpróbálok segíteni! De mondom: légy büszke magadra! ;)
2016. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) hát próbálok keresni, csak az a baj, hogy nehéz találni. Erre fele senki sem ilyen:(
2016. jan. 23. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Részvétem! Én is messze kerültem barátaimtól fél éve, mikor kiköltöztünk Ausztriába. Azóta nem láttam őket, nem találkoztam velük. Az igaz barátok megmaradnak és majd jönnek ki hozzám, de mégis tulajdonképpen itt nincs senkim. Ez van. :P
2016. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem baj egyáltalán.
2016. jan. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hello20 válasza:
cs lucifer-666
2016. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!