Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit változtatnál az életeden...

Mit változtatnál az életeden ebben a helyzetben? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Kiderül, hogy Föld magjában történt valami, amitől hamarosan az egész bolygó felrobban. A tudósok tehetetlenek, a katasztrófa elkerülhetetlen. Annyit tudnak, hogy öt éven belül ez meg fog történni, pontos időpontot nem. Lehet, hogy öt perc múlva, lehet, hogy egy hét, vagy fél év.


Mit változtatnál meg az életedben ennek tudatában?



2015. aug. 1. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit. Most is úgy élem az életem, ahogy akarom.


Jó, lenne néhány ember, akit szívesen felpofoznék vagy leköpnék, de semmi több.

2015. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek ilyeneken elgondolkozni. Ha rövidesen véget érne az életem, azt hiszem kiborulnék, mert számomra a valódi még el sem kezdődött. Ami most van, azon akkor se tudnék változtatni, ha halállal fenyegetnek, szóval jól kicseszne velem egy világvége.

Mondjuk mivel egy ilyen hír hallatán mindenhol kitörne a lázadás, azt hiszem én is mennék fosztogatni. Aztán meg a párommal valahol közösen meghúznánk magunkat és jókat ennénk-innánk, szeretkeznénk, amíg jön a pusztulás. :)

2015. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Erről a Föld katasztrófáról még nem hallottam.Különben már

többféle világvégét megjósoltak /összeütközés...stb./ Változtatni az életünkön,szokásainkon nagyon nehéz.

Azt javaslom /ha keresztény vagy/ élj a Biblia tanítása

szerint.

2015. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hármas: ez csak egy feltevés, semmi ilyesmiről nincs szó a valóságban.
2015. aug. 2. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!