Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túl sokat akarok! Vajon ezért...

Túl sokat akarok! Vajon ezért nem sikerül semmi?

Figyelt kérdés

15/L vagyok. Nos, előszőr is szerintem maximalista vagyok, pont mint apukám. Rengeteg álmom van, de amik a legfőképpen érdekelnek : lefogyni és fit, karcsú alakot nyerni nyárra; pasizgatni, bandázni, nagyjából egy átlagosnál felüli tini életet élni. Persze nálam nem úgy megy, hogy na akkor most holnaptól hivjam fel a barátaimat s menjünk egyet a diszkóba, NEM ! Ahogy mondtam az előbb is, előszőr egy szinte tökéletes testet akarok faragni, aztán divatos ruhákat találni és majd mikor ez meg lesz akkor elkezdeni élni igazán.


Az a baj, hogy ezt nagyon akarom. Nem vagyok beképzelt, de szeretném hogyha nyáron minden körülöttem forogna, akarok pasizni, akarok ÉLNI , csak ezen a csodálatos álomképen túl itt van a valóság. És amikor látom, hogy valójában a mostani testem egy cseppet sem hasonlit egy szexi, bomba testre akkor persze, hogy felborul bennem minden. Lehet az a bajom, hogy túl nagyon akarok, mert ettől szorongok minden nap ( mármint azért, hogy nem fog sikerülni ezt az egészet megvalósitani )


És lenne még valami. Ha májusban megyünk kirándulni az osztállyal akkor, hogy fogok kinézni rövid naciba ilyen hájas lábakkal ?


Ezek a gondolatok folyton bennem vannak és annyira felborul a mentális egyensúlyom, hogy akarva- akaratlanul is eszek ! És pont ezt nem kéne tennem, mit csináljak, hogy kijöjjek ebből az ördögi körből ?


2010. márc. 5. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Lásd a szobrot a fában, mert ugye végig ott volt.
2010. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy kondibérletet és fogadj személyi edzőt. Ez havonta kb 10-15 ezer forint és ha már egyszer megvetted akkor eszedbe sem fog jutni, hogy kihagyj akár 1 edzést is, ha már ennyi pénzt rászántál. Egyébként nem tudom mennyit akarsz leadni, de nyárra simán le lehet adni akár 10-15 kilót is, ha keményen dolgozol és betartod az edződ tanácsait szóval hajrá. ;) Ha pedig nincs ennyi pénzed, akkor egy olcsóbb kondibérlet olyan 5000 körül van szóval úgy is meg tudod oldani a dolgot. Nincs még veszve semmi. A lehetőség benned van, csak élni kell vele. ;)


18/F

2010. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha jól értem,akkor te most akarsz valamit-de nem teszel érte semmit?szerintem kezdj el mozogni,és mondj le a csokikról,chipsről,meg a nasikról.kb hány kilót szeretnél leadni?
2010. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Hát nem fogod elhinni,de én is pont így vagyok ahogy te,csak én teszek is vmit érte:)Én is le szeretnék fogyni nyárra,de én nem akarok pasizni,csupán 1 srác érdekel már hosszú-hosszú ideje,de sose jön össze:(

Ami a fogyást illeti,szerintem nincs meg még a kellő akaraterő,mert ha meg lenne nem tudnál elcsábulni a finom kaják láttán:)Tudod,minden fejben dől el!Én január óta le akarok fogyni,de egyszerűen nem ment,nem volt meg az akaraterőm....de kb.2 hete rálltam a mérlegre,és csak néztem!Jézusom,hogy lehetek ennyi kiló?!Hogy nézhetek így ki?!Meg persze ugye körülöttem mindenki szép,vékony,ez is erőt adott,hogy muszáj lefogynom.Na meg persze ott van az a srác is:)Szóval 2 hete fogyózom,és mostmár hogy megvan a kellő akaraterőm,sikerült leadnom 3 kg-t.Sokkal kevesebbet eszem mint azelőtt,mozogni csak néha tudok,mert nincs sok szabadidőm,de már ennek is nagyon örülök:)

Szóval azt tanácsolom neked,hogy állj tükör elé meztelenül,és hasonlítsd össze magad vmelyik vékony ismerősöddel,és határozd el magad,hogy már pedig igenis le fogok fogyni,be fogom mindenkinek bizonyítani hogy én is lehetek szép és vékony!!

Minden csak elhatározás kérdése!:)

16/L

2010. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!