Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, mi a problémám...A szorongás túlzás, azt érzem, hogy nem nyugodt a lelkem.

Mindig is féltem a sötétbe, soha nem mertem kimenni...lehet ennek oka pl. hogy egy szellem ház volt a miénk...

De már nincs közöm ahhoz a helyhez, láttam ott sok dolgot és nem voltam vele egyedül.

Arra is gondoltam, hogy lehet érzékenyebb vagyok az ilyen dolgokra.

Érzem, ha nem vagyok egyedül a szobában. Nem képzelem be, más nem egy bolondnak, őrültek jellemezne. Normálisnak jellemeznének, és főleg azt mondom amit hallani akarnak tőlem, saját véleményem megtartom csöndben magamnak, de olykor meg kijön a számon a gondolatom, de csak akkor, ha rendesen átgondoltam és egyszerűen ki kívánkozik.

(maximalista és realista vagyok)

Félek egyszerűen, és nagyon nyomasztó, ahogy erről beszélek már az is félelmet kellt.

Félek mások gondolataitól, főleg azoktól akiket újonnan ismertem meg és ez huzamosabb ideig, hónapokig tart.

Egyre jobban igyekszem megfelelni mindennek, négyes tanuló vagyok és biztos nem ronda, ha van valakim.

Mindig azt mondom magamba (mostmar) hogy 'nyugi nincs ott semmi, nincs semmi baj nyugalom'.

Abban hiszek, hogy minden agyban dől el.

De nemsokára újra elönt az az érzés.

Érzem, hogy valami követi a sorsom nem lehet véletlen, hogy 90%-ban bejön a horoszkópom, érzem azt is, ha valaki le akar ülni pl. 8 szék közül valahova és én pont oda ülök.

Aztán...látom magam kívülről, el tudom találni, ha valaki számot mutat a háta mögött az esetek 99%-ában.


17/lány


2015. ápr. 23. 06:32
 1/7 A kérdező kommentje:

ja és valamilyen oknál fogva mindenhol látom a 26-os számot (05.26-án születtem) próbáltam más számra koncentralni, de akkoris csak ezt a 2 számot lattam, igy, parban...nem azért van mert rákoncenrtalok, oka van, csak még nem tudom mi.

Ez az egész nagyon bizarr.

2015. ápr. 23. 06:37
 2/7 A kérdező kommentje:
most szintén... mi történik velem címmel a kérdésem alatt...egy 26 éves srác története, de ha viszont keresem a számot (lottó) akkor persze nincs ott.
2015. ápr. 23. 06:42
 3/7 anonim ***** válasza:

vannak kivételes adottságokkal születő emberek

bár nagyon ritka.te e közzé tartozol,nem a ház amihez

már nem tartozol hanem ez benned van,mindegy hova mész.

van aki eszt médiumnak nevezi.vagy hetedik érzék stb.

nem kell tőle félned, próbáld meg irányi tani.

2015. ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus kigyógyítana...Különleges emberek közé meg biztosan nem tartozol.
2015. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

utolso, te nem láttad azokat a dolgokat.

Mint mi.

Maguktól dőlnek el targyak.

tányér pakolás hallottunk.

aztán mikor megkértek találjam ki milyen számot mutat a háta mögött, mintha csak a fülembe sugtak volna.

A léptek hangja minden este már normális volt számunkra.

Megmondtam, hogy mit csinál az ember és hol, ugy, hogy legalább 1 kilometerre volt az a ház.

A villany kapcsolgatasokat (nem mindennap), de ha te akarod foghatjuk arra is, hogy vmi volt az arammal.

Akár azt is, hogy a nappaliban 5 égő egy csillaron egyszerre durrant szét.

Tárgyak, Vas tárgyak estek le a labam elé.

Aztán az árnyak.....

Lehet, mindenre van magyarazatod, nem győzlek meg.

De nem te éltél/élsz RETTEGÉSBEN.

2015. ápr. 24. 08:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs de ez teljesen nemnormális dolog.Nincs szellem!Nem létezik.Amint történik az emberrel egy kis fura dolog máris túlbonyolítság meg azt hiszik hogy szellem van ott.Azt hiszem ez örökké így marad. :-/
2015. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pszichológus? hát igen ha valaki nem éli át illetve

nem tapasztalja meg ön maga által is, akkor az nem is

nagyon tudja meg érteni.pedig valóban vannak meg magyaráz hatatlan dolgok,pl én is ha régebben adtam volna erről

véleményt az én válaszom is a Pszichológus lett volna.

mert én bár még most is,csak abban hiszek amit látok s érinteni tudok.de mindegy akiben megvan a meg magyarázhatatlan dolgok,illetve mondjuk úgy képesség.

aszt sokan hűjének nézik,és ezért inkább az illetők legtöbbje el nyomja magában és nem beszél róla bárkivel.

ha van igazi jó haverod beszélj neki erről,ha rettegésben élsz,akkor kérj segítséget.és fordulj istenhez.

2015. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!