Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi bajom van? Ez beteges? Mi...

Valery112 kérdése:

Mi bajom van? Ez beteges? Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Mostanában (úgy 1-2 hónapja mindent túl reagálok, képes olyan apró dlgoktól csomóba rándulni a gyomrom hogy bérletet kell vennen a buszon és beszélnem kell a busz soförrel. Vagy higy eddig soha nem érdekelt hogy ki mit gondol rólam, és nem érdekelt ha valaki nem éppen kedves célzást tett az alakomra. Na és most? Szinte rettegek végig menni a suli folyosón, az utcán. Eddig szerettem ismerkedni, könnyen barátkoztam, most pedig teljesen kiborulok (mondhatni szorongok). Eddig is lepróbáltam adni pár kilót, és hiába esek el újra és újra, megint megpróbálom, és próbálom, és próbálom. Eddig is rémisztett a tükörképem, de most még csúnyábbnak és kövérebbnek érzem magam. Mint mondtam minden apró dolgon stresszelek, vagy ideges leszek, és itt van például az iskola kezdési nyomás... szó szerint félek. Bár 10.es leszek, új tanárok lesznek, én pedig javítani akarok, még jobb akarok lenni, teljesen bevagyok parázva... mindentől.
2014. szept. 1. 23:03
 1/3 ezmostkomoly? válasza:

Szerintem ez teljesen normális, szimplán félsz. Nem vagy megelégedve önmagaddal, sikertelennek érzed magadat, mert bár hiába fogyózol úgy érzed az se fog sikerülni. A hozzáállásodon kell változtatni, ha nem tetszel magadnak akkor változtass, de akkor tarts be mindent. Járj utána, az emberiség legnagyobb fegyvere a tudás. Az,hogy miért most kezd el téged zavarni? Megértél egy kapcsolatra, valahogy így fogalmaznék, szeretnél egy barátot, vagy pasit magadnak, szerelmes lettél meg ehhez hasonló dolgok és hirtelen minden fontos lett, vagy egy hozzád közel álló személy egy beszólás akasztott ki. Bármelyik is a válasz, csak te tudsz ellene tenni, de a jelenség önmagában normális. :)

Sok sikert kislány!

2014. szept. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem normális. irány a pszichológus
2014. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez sok mindentől függhet pl: vannak olyan lányok akik szebbek nálad úgy érzed (belső érzésnek hívják) és azon gondolkozol, hogy te miért nem vagy ilyen olyan amolyan .A stressz nem jó dolog sok káros problémát okozhat az életedbe .Nem kell egyből pszihológus ha van egy BARÁT! Lehet csak az a baj, hogy meg akarsz felelni. Én úgy gondolom ha mindent meg tettél valami érdekébe TÖBB NEM KELL. Az viszonyt nagyon példás ha küzdesz. Ne foglalkozz ki, hogy lát milyen alakod van csak szeresd magad olyan legyél aki vagy aki szeret az pont azért fog mert önmagad vagy . Szerintem több szeretetre van szükséged. Csak gondold át. Remélem segítettem.
2014. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!