Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy kerüljem ezt el? Nem...

Hogy kerüljem ezt el? Nem beteges, hogy így érzek, és ilyen történik?

Figyelt kérdés

Diétázom, illetve életmódot próbálok váltani, és egészségesebben enni. Egész jól megy, de ma elég rossz állapotban vannak az idegeim, (egy tanulmányt kell írnom az egyetemre, és nehezen haladok, pedig szorít a határidő), és össze-vissza zabáltam mindent, hihetetlen mennyiségebn, nem kevés édességet is.

Most nagyon rosszul vagyok. Egyrészt túlettem magam, sok volt egyszerűen a mennyiség, másrészt egészségtelen is, és ettől elszokott a szervezetem. Harmadrészt bűntudatom is van.


2009. ápr. 19. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is már évek óta tisztán kajálok (csirke+rizs), és ha néha becsúszik valami "házi" kaja (főleg ha zsíros, vagy cukros), akkor nagy eséllyel jön a hasmenés, meg fáj is a hasam mindig, hányinger stb.. Ez azért van ezeket a kajákat nem tudja megemészteni olyan gyorsan a gyomor mint a sima csirkés rizses kajákat, ezért gyakorlatilag órákon át szenved vele.. (ez ugyanaz a jelenség mint amikor a magyar ember jól bezabál ebédre, azátn még vacsorakor is fetreng tőle, aztán azthiszi h dejó neki ilyen jóllakott, közben a francokat, az igazság az h szenved a gyomra) Nem tudsz mit tenni már, legközelebb nem zabálsz félre mert tudod h ez lesz..
2009. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Azóta csak rosszabbul lettem, hogy hogy tudtam ilyen undorító falánk disznó lenni, nesze neked, boldogabb lettél a kajától? Nem! Na tessék, megérdemelted.

Mindjárt elhányom magam. :(

2009. ápr. 19. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha elhányod magad, akkor már jó úton vagy a bulémia felé. NE TEDD!

Vegyél be emésztést segítő gyógyszert, és hagyd ki a mai vacsorát.

Utána pedig egyél normálisan. Ha elcsábulsz, akkor zöldséget, gyümölcsöt egyél - normális mennyiségben.

2009. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó, most szarul vagy és bánt a lelkiismeret. Ez együtt elég vacak. Megbillent az akaraterőd a stressztől, van ilyen, mással is előfordul, a koleszban a vizsgaidőszakos zabálás rendszeres volt másoknál is, láttam. A kaját majd megemészted, a rossz közérzet elmúlik. Emlékszel majd az esetre és legközelebb okosabban csinálod, ennyi. Ne utáld magad, mindenki megbotlik néha :-)
2009. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!