Madara89 kérdése:

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Nem rég volt életem legszörnyübb időszaka,és azóta úgy érzem valami megváltozott bennem.Egy nagyobb trauma ért az utóbbi időben elvesztettem valakit aki mindennél többet jelentett nekem és már esély sincs hogy valaha is visszatér.Többször megpróbálkoztam az öngyilkossággal remélve hogy nem kell többet szenvednem,de nem volt elég bátorságom hozzá igy csak megsérültem.Mindig amikor egyedül vagyok urrá lesz rajtam a félelem este rám törtnek az éjszakák nem tudok aludni tele izzadom az ágynemüt csavarni lehet belőle a viezet egy örükös nyugtalánság telepedett rám ami szerintem a tudat alatti félelmem vetiti ki.Egy módon tudok eladni amikor arra gondolok hogy már talán fel sem ébredek más nap és nem fogok többet szenvedni, ilyenkor olyan szinten megnyugszik a lelkem hogy az valami nagyon felemelő.Nem mertem eddig elmondani senkinek hogy öngyilkos akartam lenni de fejben mindig ez jár a fejemben hogy vajon mikor lesz elég bátorságom megtenni.Én soha nem voltam az az ember aki elfutott a problémák elől mindig is keményen küzdöttem azért amit szerettem de nagyon depressziós vagyok nem segit gyógyszer sem.Ráadásul nem rég tudtam meg hogy ebből a traumámból egy pánik betegség is kialakult nálam ez olyan betegség hogy az emeber legfélelmetesebb félelme kihat a testére olyan erősen érez félelmet hogy az agya elhiszi hogy beteg az én esetemben sziv problémák.Ráadásul még csak 26 éves srác vagyok egyedül élek csaknem már 10 éve nincsennek barátaim se testvéreim se szüleim a kezdektől fogva egyedül vagyok mamám nevelt de már ő sincs harcoltam a sorsom ellen mert nem akartam egyedül lenni nagynehezen találtam egy gyönörü szép nőt akibe beleszerettem de végül őt is elvesztettem pedig csak néhány hónapot voltam vele de én úgy éreztem hogy akár meg is halnék érte mert rá vártam aki majd kihúz a sötétből és megmutatja nekem a fényt.De most hogy elment nagyon egyedül vagyok este a sötétben nem telik el nap hogy ne sirnák érte amikor csak a csend zúgását hallom egy nagy semmit ilyenkor úgy érzem hogy az életemnek nincs értelme és csak azért létezem hogy szenvedjek a magánytól.Ha a szomszéd megkérdi hogy hogy nincs senkim mindig elmenekülök mert nagyon fájdalmas és nem tudok mit mondani neki.Akiket megismertem életem során és szeretnek sajnálnám ha szomorúak lennének miattam ha történne velem valami talán miattuk nem tudtam megtenni eddig mert nem szeretném ha bárki is egy könnycsepet ejtene értem.A végrendeletem már megirtam ami tartalmazza az életem és mit miért csináltam egyenlőre még a szekrényben tartom és bár remélem hogy nem kellesz használnom soha és megment majd valaki engem mielőtt túl késő lesz mert érzem egyre kevesebb dolog van ami miatt maradnom kéne.Annyira de annyira magányos vagyok hogy azt elképzelni sem tudja senki sem.Ha csak egyet kivánhatnék az lenne hogy legyen valaki akit szerethetek.Sokszor próbálkoztam már de belefáradtam,nem értettem mi a baj velem a külsőm lenne pedig modellkedtem is nem hiszem akkor talán a személyiségem lenne? pedig azt mondták nekem hogy tőlem kedvesebb odaadóbb segitőkészebb emebert nem ismernek ők sem értik.Soha nem bántottam senkit egy szóval sem,mindig elviseltem mindent mégha engem bántottak is én mindig a kezemet nyújtottam és segitettem az embereket.Mindig megvigasztaltam valakit ha szomorú volt mert nem akartam hogy olyan legyen mint én.Sokáig vártam már hogy vajon mikor jön el az az ember aki engem fog vigasztalni de soha nem jött el.Mondjátok miért büntet a sors ennyire mit tettem hogy ezt érdemlem?pedig én csak egy kis szeretetre vágyok semmi másra nem akarok semmi mást.Remélem senki sem fog soha ennyire szenvedni mint én

bár a tudat lehet megnyugtatna hogy nem csak én vagyok igy vele,de nem akarom hogy bárki is keresztül mennyen mindezen amin én.Remélem megtalál a szerencse, és isten letekint majd rám egyszer.Csabi voltam egy magányos srác köszönöm hogy végig olvastad.


2015. ápr. 9. 02:37
 1/4 anonim válasza:

"Akiket megismertem életem során és szeretnek sajnálnám ha szomorúak lennének miattam ha történne velem valami"


Talán mégsem vagy annyira magányos, mint hiszed. Az ember hajlamos néha csak a rossz dolgokra koncentrálni, és nem észre venni a jókat. Ha csak a rosszra figyelsz, tényleg nem lesz semmi jó az életeben és csak egyre rosszabb lesz. Azt írtad nem akarod, hogy szomorkodjanak miattad akik megismertek és szeretnek. Ezek szerint mégiscsak van valaki aki szeret, még ha nem is szerelemmel. 26 éves vagy, még előtted az élet. Utazhatsz rengeteget, új emberekkel ismerkedhetsz, de szerintem ahhoz nem is kell olyan messzire menned :) Mindenkit érnek csapások, és mindenkit hagytak már el. De nincs jó rossz nélkül. Biztos van valami hobbid, ha nincs keress egyet. Csináld azt amit szeretsz, így olyan emberekkel ismerkedhetsz akikkel közös az érdeklődésetek. Ha előbb nem is, de utóbb biztosan rád talál a szerelem.


Szinte egész végig arról írsz, mennyire magányos vagy, de nem teszel ellene semmit. Mozdulj ki, és próbáld meg színesebben látni a világot! Ne mindenben a rosszat keresd! :) Így mások is másként fognak látni téged!


Remélem segítettem valamit! :)

2015. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát igen! Könnyű mondani, hogy "nem akarod!" Meghogy az "akaraterő hiányzik"! Annak aki nem él benne. De mitől jönne az az akaraterő? Nos Én erre kerestem a választ, és megtaláltam:

A lehangoltságot, a búskomorságot a szervezet oxigénhiányos állapota okozza. És még sok más problémával jár együtt. Ha gondolod Én elmesélem, hogy hogyan lettem ismét ember, priviben, ha érdekel!

2015. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ha csak egyet kivánhatnék az lenne hogy legyen valaki akit szerethetek."


Ez furán fog hangzani de úgy látom, hogy ez az egyetlen megoldás. :) Nem is kell kívánnod, mert van EGY valaki akit szerethetsz. Saját magad. Szeresd magad!!! SZERESD MAGAD, MERT MEGÉRDEMLED! Elég jó vagy, csak kutass egy picit, próbálj ki olyan dolgokat amik kilöknek a komfortzónádból, és meglátod, hogy máris másként látod a világot. Ha nem mersz ismerkedni idegenekkel, hát akkor rajta! Ha nem mersz idegen nyelven beszélni, akkor itt az idő megszólalni! Bármi.

Mondd el minden nap halkan vagy hangosan azt, hogy: Szeretem magam, elég jó vagyok! - Bármennyiszer. Minnél többször annál jobb. Annyi szép dolog van az életben. Neked egy kis önbizalmat kéne felépítened magadban. Úgy látod, hogy minden összetört körülötted, és egy adott személyre vársz aki majd a szerelmével, szeretetével helyre rak téged. Ez sajnos nem fog bekövetkezni. Az egyetlen út, amit nem kerülhetsz meg, az az, hogy saját magadat rakod össze, mert TE törtél össze és nem a világ körülötted. Azt kell elérned, hogy érezd, hogy fontos vagy. Nem mások számára, hanem saját magad számára. Magadnak kell megfelelned! Az kell neked, hogyha reggel felkelsz akkor azt mondhasd: Na igen, egy újabb nap, hogy valamit alkossak, mert értékes ember vagyok. Ehhez tudok egy jó kis receptet. A nagy titok: hogy kilépsz a komfort zónádból. Nem kell nagy dolgokra gondolni, de ezek a kis dolgok akkora önbizalmat adnak, hogy átértékeled az egész életedet. Csak cselekedned kell. Például megfogadod, hogy nem cigizel 3 napig. Aztán huzamosabb ideig.. Elmész futni, megtanulsz főzni valami egyszerűt, stb, bármi ami eszedbe jut. A lényeg: Kitűzöl valamit, eléred. Kicsiben kezded, kis léptekkel és hatalmas dolgokat viszel véghez. Összeszeded magad, mert érezni fogod: na ezt is elértem, ez is sikerült, ez is tökéletes lett, stb.. Ajánlom, hogy írd le papírra ezeket a dolgokat amiket meg kéne valósítani, és tegyél értük. Aztán sorban történnek a jó dolgok, hidd el.

Remélem segítettem, sok sikert kívánok neked, Csabi! :)

2015. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. ápr. 14. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!