Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és azt vettem észre h megváltoztam (személyiségre). A szüleim kb. 2 éve külön mentek ez igazából nem rázott meg annyira mert már isten igazából vártam erre hogy megtörténjen mindig én voltam az érzelmi támasz a szüleimnek öcsémmel meg sokat kellet törödnőm mert a pénz nem fán terem , de mégis állandóan vidám voltam.Sok barátom van az iskolában , összetüzéseim nincsenek van 3 legjobb barátnőm de mégis az én kiskutyám a legjobb barátom Szemi ^^.De kb. egy 1 éve ez megváltozott azt vettem észre hogy mélyebb dolgokon keztem el gondolkodni mint például hogy: Semmi értelme nincs az életnek . Meg szinte elkezdtem utálni magam....olyan gondolatok miatt mint hogy az embereknek semmi értelmük sincsen,reménytelenek............és erre nem vagyok büszke....Az egyetlen kapaszkodásom hogy ne süllyedjek még mélyebbre az imént említtet kutyám Szemi...Mégis mi bajom van hogy lehetnék megin a régi önmagam?

2014. ápr. 18. 18:26
 1/3 anonim válasza:
Szerintem törekedjen mindenben a jót látni és örülni a legkisebb jó dolgoknak is. :) Az emberek változnak, van amikor jó, de van amikor rossz irány fele. Te is változol, azt nem tudom miért ebbe az irányba, de mint mondtam legyél optimista és próbáld élvezni az életet ! Csak ezt tudom mondani. Ja, és ha a kutyádat ennyire szereted akkor próbálj minél több időt vele tölteni, hátha a gondolkodásmódodat is meg tudja változtatni ha a szeretetteljes kutyussal vagy! Mert a kutya csupa jó dolgokat hozhat ki az emberből! ;). Örülök ha segíthettem!
2014. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Meg tudlak érteni! Hasonló gondolataim vannak!

Miért vagyunk itt? mi az élet értelme stb:

Mindenki elgondolkodik ilyeneken, leginkább valami negatív dolog hozza ki az emberből! Általában 20 után

Az emberek a világ dolgai, szerintem elég nagy káosz van a világban! Ha olyan érett vagy amilyennek tűnsz az írásodban, lehet el kéne kezdened olvasgatni a Bibliát!

Ott vannak ilyen élet nagy kérdéseire válaszok!


Szerintem elég nagy bajban van a világ amúgy is!

Minden téren válság van most! Anyagi, érzelmi, a világ kezdett változni, de szerintem ha találsz valami hobbit vagy sokat jársz szórakozni,lekötöd magad ez el fog múlni!

Sokat kell a szabadban lenni menni bárhova ahova csak lehet! Buli,összejövetel,kirándulás, séta, sport minden!

Ezek segítenek le küzdeni a stresszt, lefoglalnak!


Nem veled van a hiba,hanem a jelenlegi világrendszerrel!!!

2014. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azóta amióta feltettem a kérdést sok minden változott. Most már 14 éves vagyok és optimistább mint akkor. Kigyógyultam a depresszióból is.

Bár mint mondtam optimistább vagyok azért az akkori énemből is maradt belőlem, de most már egészen máshogy tekintek rá.

Szeretem magamat és a körülöttem lévőket. Egy irigylésre való életem van.

Gondoltam leírom annak ellenére hogy ennyii idő eltelt! :D

Köszönöm az akkori válaszokat!

2015. dec. 7. 23:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!