Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ilyen esetben?

Mit csináljak ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Beszélgettem valakivel aki nagy szarkavaró hírében áll és kicsúszott egy olyan információ véletlenül aminek nem kellett volna. Nekem nem okoz gondot de egy közeli családtagomnak kellemetlen lehet a dolog.Tudom "ne szólj szám nem fáj fejem" de ilyen mindenkivel előfordulhat. Félek, hogy ezt az ártatlan infót ki ne kotyogja kicsit elferdítve. Szerintetek mit csináljak, hagyjam hátha elfelejti vagy kérjem meg rá, hogy ne mondja senkinek?!

2015. febr. 27. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hívd fel rá a figyelmét hogy fontos információ azzal hogy még titoktartásra kéred. Akkor mindenképp pletykálni fog így meg csak lehet.
2015. febr. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Flesleges megkérned csak rosszabb lesz. Bízz a legjobbakban esetleg a családtagnak szólj hogy mi történt hogy fel lehessen rá készülve...
2015. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!