Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Télen másnak is rosszabb a...

Télen másnak is rosszabb a kedve olyan semmilyen hangulata van és tök depressziós mint tavasszal vagy nyáron rajtam kívül?

Figyelt kérdés
ilyenkor mindig olyan lehangolt vagyok sőt néha bunkó is, nincs kedvem semmihez és depressziós leszek.viszont ha jön a jó idő majd kiugrok a bőrömből és állandóan kint vagyok.ezzel csak én vagyok így?
2010. febr. 6. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan furcsa nekem, hiszen a rossz időjárás ellen, nem tehetünk semmit.

Nekem mindegy, hogy tél van, vagy nyár.

Ha jó a kedvem, nem tudja elrontani a rossz idő, viszont ha nem jó, akkor nem leszek vidámabb egy kis napsütéstől sem.

2010. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok ahogy te leírtad.. alig várom a jó időt.. bár nekem tavaly volt úgy h minden bajom volt és nagyon mély depresszióba estem. öngyilkossági gondolatok/kísérletek stb.. most télen nem történt semmi rossz így nem vészes a tél.. csak nagyon ritkán kap el a rosszkedv és akkor is hamar legyőzöm.. kitartást! :)
2010. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébként is depressziós vagyok, és nem bánom,ha télen mások is ilyenek,bár ez furcsán hangozhat, de én ilyenkor sokkal jobban érzem magam!
2010. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én is jobban érzem magam télen, csak nem mertem leírni.

2010. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
áá nagyon jó a tél, baromiakat lehet kirándulni, nagyon szeretem! Persze egyedül nem jó menni nyilván, de szuper. 23/F Nemrég voltam Ausztriában is egy kiadós téli túrán, van olyan jó/szép mint a tavaszi, nyári időszak.
2010. febr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem mindegy milyen évszak van, tudok nagyon depis lenni XD
2010. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem a telet, de a nyarat ki nem állhatom. Hőség van, az ember csak otthon szenved, minden nehézkesebb ilyenkor. Alig várom, hogy ősszel felfrissüljön az idő!
2010. febr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!