Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon abnormális vagyok?

Nagyon abnormális vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval, a családom szerint nincs minden rendben a fejemmel, mert elég fura dolgokat szoktam művelni.

Szerintük nincs rendben, hogy én azon gondolkodom hangosan, hogy nyírhatnék ki embereket. Persze, ezt poénból csinálom, hogy rájuk hozzam a frászt. Meg szeretem őket így nagyon megijeszteni. Múltkor anyám háta mögé osontam és a nyakára tettem a hideg kezemet. Elég rendesen megijesztettem. Születésnapomra vörös kontaktlencsét kaptam testvéremtől, és csak az egyiket hordom, hogy megijesszem az embereket az utcán, meg mindenhol. A kérdés: nagyon dili vagyok, és el kellene zárni, vagy csak egyedi humorom van?

14/L



2014. dec. 11. 20:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki normális legyen.
2014. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Lol... xDD

Ha srác lennél, már biztos rád hívta volna valaki a rendőröket.

Amúgy szerintem vicces :D

2014. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Néha anyám is megijeszt szóval...

Hogy mi köze van az animékhez? Azt elfelejtettem mondani, hogy tízéves voltam mikor elkezdtem nézni azokat az animéket, amikben pszichopaták vannak, vagy ilyen tulajdonsággal rendelkező animéket.

Pedig az osztályom minden tagja azt mondja magáról, hogy ő normális.

Miért hívták volna rám a rendőröket?

2014. dec. 14. 14:33
 14/16 anonim ***** válasza:

Ezért írtam, hogy "HA", nem lány lennél, vagy kicsit idősebb lennél, mint 14 éves.

Engem is el akart küldeni osztályfőnököm pszichológushoz, mert levágott testrészeket rajzoltam. Aztán most végül már 1 éve orvosira járok (ezek szerint még se vagyok pszihopata, bár emiatt nem kellett volna fáradnia azzal, hogy pszichológushoz küld).

2014. dec. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Kamasz vagy, különleges próbálsz lenni, keresed az utadat, majd kinövöd. :) Mindnyájan átestünk rajta, csináltam én cifrábbakat is, mégis normális lettem. ;)


29N

2014. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Értem. Engem is próbáltak már dilidokihoz küldeni, de anyám szerint felesleges.

Nem hiszem, hogy különleges próbálok lenni. Szerintem egész életemben ilyen hajlamaim lesznek, nem fogom kinőni.

2014. dec. 15. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!