Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon abnormális vagyok?

Nagyon abnormális vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval, a családom szerint nincs minden rendben a fejemmel, mert elég fura dolgokat szoktam művelni.

Szerintük nincs rendben, hogy én azon gondolkodom hangosan, hogy nyírhatnék ki embereket. Persze, ezt poénból csinálom, hogy rájuk hozzam a frászt. Meg szeretem őket így nagyon megijeszteni. Múltkor anyám háta mögé osontam és a nyakára tettem a hideg kezemet. Elég rendesen megijesztettem. Születésnapomra vörös kontaktlencsét kaptam testvéremtől, és csak az egyiket hordom, hogy megijesszem az embereket az utcán, meg mindenhol. A kérdés: nagyon dili vagyok, és el kellene zárni, vagy csak egyedi humorom van?

14/L



2014. dec. 11. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább egyedi.. Elég véres a humorod.

Valahogy fel akarod hívni magadra a figyelmet, nem? :D

2014. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ez beteg...persze pozitívan :D
2014. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Gasai Yuno feeling XD :DDD

kicsit furcsa, de nem vészes ;)

kel egy ilyen csaj nekem is :D

2014. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
egy kicsit én is ilyen vagyok :D imádok frászt hozni másokra xd szóval szerintem nem vagy abnormális ;)
2014. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább egyedi humornak tudható be (mondom ezt ugyanennyi idősen és hasonló hülyeségekkel). Az én családtagjaimnak a vicceimtől áll fel a haja.

- Miért nem hintázik Laci?

- ???

- Mert nincsenek karjai.

-----

- Kopp-kopp!

- Ki az?

- Hát, nem Laci.

Édesanyám szerint az sincs rendben, hogy az egyik barátnőmmel nagyjából köszönésképpen mondjuk egymásnak, hogy "csapjon el a lóvasút", "nyeljen el az óceán", "száradjon le a kezed" és hasonló jókívánságok. :D Bár már ezzel a barátommal is közölte az édesanyja, hogy lányok nem mondják egymásnak, hogy "rohadjon szét a májad".

Teljesen rendben vagy.

2014. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat! Megy a zöld pacsi. Csak szerettem volna meggyőződni, hogy nem vagyok diliházba való.

#1: Nem, nem próbálom meg magamra felhívni a figyelmet, pusztán szeretem, ha az emberek valamilyen szinten elkerülnek, illetve kicsit félnek tőlem

#2: köszönöm, hogy pozitívan vagyok beteg.

#3: mondták már nekem, hogy kicsit hasonlítok arra a csajra, ma kezdtem az animét, igazuk volt.

#4: köszönöm, de tényleg. nagyon jó dolog frászt hozni másokra.

#5: én nagyon jót nevettem a vicceiden. te is érdekes ember lehetsz, ha így köszöntök egymásnak a haveroddal.


Szóval teljesen rendben vagyok. Mindenkinek köszönöm a választ még egyszer.

2014. dec. 12. 12:09
 7/16 anonim ***** válasza:
46%

Elég beteg szeretem kevesebb Animét kéne nézni.

Hülye humor.

Családtagokat főleg egy anyát szeretni kell nem ijesztgetni kéne, nem poénos lehet a számára neked se jól.


Addg jó amég van család.

2014. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

lehet a számára neked se jól.


lehet a számára nem esik jól neked se esne jól.

2014. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ja.... hülye vagy.... xD

De ennek a kérdésnek mi köze az animéhez?

2014. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kulcszavakban ott van az anime gondoltam túl sokat nézett már lehet rá ilyen hatással lettek...
2014. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!