Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem úgy mindig, hogy...

Miért érzem úgy mindig, hogy rajtam nevetnek?

Figyelt kérdés

Ha valaki a környezetemben nevet, vagy súgdolózik, mindig azt hiszem, hogy rólam van szó.Ez nagyon zavar.Általában elég jó kijövök az emberekkel, de kicsit visszahúzódó vagyok.Ti is szoktatok így lenni? Miért van ez?

14L


2010. jan. 29. 21:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy vagyok egyes helyzetekben. s mindig azon bosszankodom,hogy vajon min nevethetnek,beleültem valamibe, feláll a hajam,és ott filózgatok egy csomó ideig s közben megalázva érzem magam. miközben lehet nem is rajtam nevettek,de egyszerűen nem tudok akkor másra gondolni. meg persze indokom is van rá,hisz van mikor másokat ugyanígy kinevetnek a szemem láttára.

de ne törődj velük,vagy kérdezz rá hogy mit nevetnek,és ha vmi más szituáción akkor elmondják neked,és velük együtt nevetsz,ha pedig tényleg rajtad és beszólnak akkor szólj vissza egy ütőset és többé nem fogják azt csinálni. ;)

2010. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok.hogy ne legyek mérges mindig megkérdezem miről nevetnek:D
2011. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!