Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem úgy mindig, hogy...

Miért érzem úgy mindig, hogy rajtam nevetnek?

Figyelt kérdés

Ha valaki a környezetemben nevet, vagy súgdolózik, mindig azt hiszem, hogy rólam van szó.Ez nagyon zavar.Általában elég jó kijövök az emberekkel, de kicsit visszahúzódó vagyok.Ti is szoktatok így lenni? Miért van ez?

14L


2010. jan. 29. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Dettó ugyanilyen vagyok én is, és az a durva, hogy nagyon beletudom élni magam abba, hogy tényleg rajtam nevetnek. Addig mondogatom magamban amíg már elhiszem, és tök ideg leszek, meg mérges. :D Szerintem kicsit üldözési mániásak vagyunk. :D :)
2010. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A barátnőm is sokszor mondja, lehet benne valami =)
2010. jan. 29. 21:33
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Ez komoly probléma vagy késöbb az lehet, keres fel egy dokit, a suliban, a helyi nevelési tanácsadoban, kérd a szüleid segítségét.
2010. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
önbizalomhiány?
2010. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Sztem paranoia
2010. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
egyrészről paranoia, ami abból adódik, h másoknak próbálsz megfelelni. másrészről pedig nem bízol az emberekben.
2010. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ilyen vagyok:( nem jó ilyennek lenni és nem jó érzés az,ha sugdolóznak előttem.Ezért minden kedves leendő középiskolai osztálytársamat kérem,hogy ne sugdolózzanak majd előttem,hanem mögöttem beszéljék ki magukat...xD tudom h nem leszek az oszttársa innen senkinek,de azért most jól esett ezt ide leirni..:)
2010. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem önbizalomhiány
2010. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is önbizalomhiány, na meg nem bízol eléggé másokban, túl gyanakvó vagy, lazíts egy kicsit! :)
2010. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ajj,én is pont ilyen vagyok :S


14/L

2010. febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!