Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondolsz, felvesznek...

Mit gondolsz, felvesznek téged az általad 1. -nek megjelölt középsuliba?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a kérdés mostmég elég sokáig kérdés marad,biztosat erről nem lehet mondani.De ha csak esélyt latolgatunk,akkor szerinted neked hány százalék esélyed van bejutni az általad elsőnek megjelölt iskolában??ÉS szerinted hány pontod lesz matekból,magyarból?Szerinted hányadik leszel a rangsorban?:)(:
2010. jan. 26. 14:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem engem felvesznek:)mert elég jó jegyeim vannak.am sztem a felvételim kb. olyan 70 pont felett lesz.
2010. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát, jó jegyeim vannak, de a matek felvételim nagyon tré lett.

Magyarom talán 48-49 pont lesz, a matekom, pfúú... Örülök, ha lesz 20p-om.:D

Nem tudom, ha mások is elcsesztél a matekot, akkor nem leszek annyira hátul a rangsorban, és még az is meglehet, hogy bekerülök oda.:)

2010. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Még azt sem tudom mit jelölök, de remélem fel fognak venni :D
2010. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felvesznek. Bár én a képességeimnek megfelelő sulit jelöltem elsőnek. A metekom nagyon ratyi lett, örülök ha 10 pontom lesz, és kész. A magyar k.rva könnyű volt maximum pontom lesz sztem.
2010. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A félévim elég szar lett. A magyar felvételim kb. 45-50 pont lesz, a matekom 15-20 körül szerintem. De azért remélem, hogy felvesznek, szerintem kb. 50%. :D
2010. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

75% inkább, optimista vagyok. :)

2010. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Megnéztem a neten a javítókulcsokat,és a magyarom 48 körül lesz.A matek is jól sikerült,nem értem mért mondja mindenki,hogy olyan nehéz volt..nekem biztos,hogy 45 fölött lesz, és simán betudtam fejezni.:)
2010. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A magyar az egy vicc volt, a matek viszont nagyon nehez :) Ugyanezt kerik egy alacsony szinvonalu szakmunkasba, meg mondjuk egy elit gimnaziumba? haggyukmar :)


egybkent szerintem engem igen,mert ahova jelentkeztem 175 tanulot vesznek fel, es osszesen 258 an jelentkeztek, es igyis 100-110 pontom van :D

2010. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nah:D örülök,hogy ilyen optimisták vagytok:) (: reménykedjünk,hogy igazatok lesz,az első válaszoló szerintem biztos lehet benne,hogy felveszik,nem kérdés;) és sztem az én matekom is tré lett,de trébb mint a legtrébebbé xD a magyar nekem is könnyű volt.^^
2010. jan. 26. 20:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem biztos, hogy nem, mert a Karinthy Frigyes Kéttannyelvűt jelöltem első helyen, ami egy eléggé elit iskola, és a tehetséggondozó felvételi még nehezebb volt, mint a sima. ^^ Tehetséggondozóban a javítókulcs alapján magyarra 45-47, matekra 23-25 pontot tippelek magamnak.
2010. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!