Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a középsuliba a...

Mi volt a középsuliba a 'beavatás'?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

nekünk bekenték az arcunkat ilyen trutymóval. Ebből állt: hal, ecet, mustár, hagyma, kutyakaja, sertésmáj, sertés agyvelő, pacal, kutyagumi, sóska, kukorica.

aztán letérdeltünk és istenítő éneket kellett énekelni a végzősöknek.

2009. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

hülye ruhába kellett öltözni, vicces feladatokat kellett megoldani, elég poén, hogy akkor azoktól a feladatoktól is kényelmetlenül éreztem magam, aztán jött az egyetem az ivós/szexualitással kapcsolatos feladatok és simán bevállalom, mert buli....


mellesleg középsulibaN

2009. okt. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
idióta ruhában kellett menni, vödörben vinni a cuccaink. Belépéskor egy feles citromlé-darált falevél-fokhagymakrém és bors mix, aztán kitakarítatták velünk az udvart (levelek) felrugdosták a kukát meg ilyesmi. Aztán futottunk. (első 2 óránk am lyukas volt) Egy feladat vol rossz, ami fájt, mert hosszú a lábam. Szóval ilyen törpejárásban kellett menni, na az szar volt. A többi nem zavart. Voltak ilyen idióta feladatok szünetekben, délután előadtuk a kis műsorunkat, azután volt egy olyan feladat, hogy önként vállakozónak ki kellett menni, (én hülye kis is mentem... :D ) szerelmet vallottunk az ofőnek. Azután volt egy ilyen toto, de akármilyen baromságot mondtunk, elfogadták. Karaoke, ez elég gagyi volt, de sebaj. Aztán elmondtuk az esküt, lelocsoltak minket szódával, aztán meg szerelhettem haver motorját, mert vmi f@sz rátolatott a suli előtt és elhajlott a villa... :S
2009. nov. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Én még általánosba járok,de én is kíváncsi vagyok ilyen dolgokra..:P ugyhogy kérünk több választ!
2009. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Én is általánosban vagyok még,most megyek középsuliba, és nagyon félek ezektől. Félek a leégésektől, főleg ha felvesznek-amit remélem- akk nem is lenne barátnőm akivel röhöghetnék ezeken.
2009. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaj én már túlestem rajta. semmi különös, túl lehet élni.

Csak jót röhögtök rajta.(:

2009. dec. 29. 23:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!