Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyre inkább úgy érzem, hogy...

Egyre inkább úgy érzem, hogy semmire sem vagyok jó, nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Még soha nem volt párkapcsolatom, és ezért egy vesztesnek érzem magam. Szerintem nem vagyok csúnya, de mégsem vagyok kibékülve magammal (magas vagyok és vékony, ami zavar, mert a körülöttem lévők alacsonyabbak mint én, ezért mindig összehúzom magam, de nem direkt, csak jön...)

Semmi önbizalmam nincs, társaságban egy nyuszi vagyok. Ha a barátnőimmel megyek valahova, mindig csak azt veszem észre, hogy őket nézik meg. Mert mind a ketten a tipikus "jó csajok". Az iskolából alig várom, hogy hazaérhessek és ne szorongjak. Ott olyan érzésem van mintha valami lenyomna.


Már nagyon vágyom rá, hogy végre legyen valaki aki szeressen, de ha tetszik valaki akkor mindig elkönyvelem magamban, hogy én úgysem kellenék neki.

Az is hozzá tartozik, hogy 11 éves koromban az anyukám meghalt és akkor nagyon magamba fordultam. Próbáltam túltenni magam rajta, de akkor összetörtem + akkor még nagyon gyerek voltam, és nem volt mellettem olyan akitől megtanulhattam volna NŐ lenni. Nem tudom ezen múlt-e vagy nem...

Nagyon el vagyok keseredve...


2010. jan. 19. 19:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele :'(

Viszont azt nem értem h téged miért zavar a magasságod, másoknak épp az ad önbizalmat h kiemelkednek a tömegből! Én is szívesen lennék magas! Sztem a fiú csak azért mondta azt m érezte rajtad az önbizalomhiányt és +akart bántani!

2010. jan. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Ne aggódj én is így éreztem de hidd el ez az érzés elfog múlni ha felfedezed magad! Nyugi
2010. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nézz utána a borderline személyiségzavarnak. Ha akarod, irj egy privit és segitek
2010. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell mindig a borderline-al jönni,ez más személyiségzavaroknak,pl a skizoidnak vagy az elkerülőnek is lehet tünete,de a borderline annál súlyosabb is.
2010. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A pasizáshoz: egy ismerősöm mindig azt mondta, hogy ő bizony nem fogja kergetni a szerelmet, az úgyis jön, amikor jönnie kell, a nagykönyvben meg van írva :) 27 évesen találkozott a Nagy Ő-vel, és azóta is együtt vannak :)

Önbizalom: koncentrálj arra, ami az erősséged (külsőben is). Ez minden reggel és este mondd el magadnak a tükör előtt! Pl. szépek a szemeim, okos vagyok stb. Egy idő után elhiszed, és mások is máshogy fognak viszonyulni hozzád :) Sok sikert!

2010. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy tényleg nem tudod, hogy miért érzel így, és miért vagy ilyen. Lehet, mondani, hogy hidd el, és majd jobb lesz, de ha továbbra sem találsz megoldást, akkor csak rosszabb lesz. Én megértettem, hogy miért voltam pontosan olyan mint te, és tudtam rajta változtatni. Most 26 vagyok, feleségem van, és megbecsülnek, még a családom is, ahonnan korábban nem sok önbizalmat kaptam. Szóval ha tényleg véget akarsz vetni a találgatásoknak, akkor olvasd el a Dianetika: A szellemi egészség modern tudománya könyvet. Elvileg megvan minden magyar könyvtárban. Vagy ha nem vagy olvasós, van róla DVD is. www.dianetika.hu
2010. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Az Ég áldjon meg! Csak 20 éves vagy! Vannak, akik 30 évesen sem állapodtak még meg! Rengeteg időd van!
2015. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!