Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki nem vitte semmire az...

Aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér?

Figyelt kérdés

Szerinted?

Akkor én nem nulla, hanem mínusz vagyok 19évesen. (ami ma vagyok)


2011. ápr. 2. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez f*sság!

Igaz, hogy küzdeni kell az életben, és léteznek léhűtő emberek,de nagyon sok olyan embert ismerek, aki vagy munkanélküli, vagy valamilyen sz*r munkát végez, de egyébként nagyon értelmes.


Ezt átlagban azok szokták mondani, akiknek összejött a "nagy élet" közben meg semmit nem tettek érte vagy csak szerencséjük volt. Eléggé bugyuta szemlélet!

2011. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen kontextusban használjuk.

Lázár egy tapló. Mivel minden a p*csája alá volt tolva egész életében és egy törtető bunkó volt, így az ő szájából kissé "furcsán" hangzik ez a kijelentés.

2011. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én is 19 vok és még sehol se tartok:SS
2011. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lázár János, és a Fidesz szerint igen. Szerintem pedig ez csak akkor lenne igaz, ha mindenkinek egyenlő esélye lenne a boldoguláshoz és a karrierépítéshez (például mindenki biztosan találhatna a képzettségének megfelelő munkát). Lázárral felesleges foglalkozni. Túl fiatalon került túl jó helyre és lenézi a nálánál szegényebbeket (mint általában a fideszesek többsége).
2011. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
egyébként meg takarodjon a büdös francba az a miniszter aki ezt mondtam, könnyű neki ott mereszteni a seggét és mindene megvan
2011. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezt azok a haszontalan, gyökér, senkiháziak szokták mondani, akiknek úgy toltak mindent a segge alá.Így kompenzálják semmirekellőségüket.
2011. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19 évesen képviselő vagy?
2011. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha majd 20év mulva is ugyanott fogsz tartani,ahol most, akkor igen,igaz lesz rád.
2011. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem azok a nagy emberek akik nem vitték vagy nem akartak nagyot mégis okosak.meg amúgy se tudok egy buta ember mellett meglenni.igazából sokszor megcsodálom h valaki úgy éli le az életét h nem érdekli semmi mert ez az ami számít számomra.h érdekeljenek a dolgok legyen az bármi. a tudás elsősorban találékonyság és csak mésodsorban pénzforrás.


inkább legyen egy okos ellenségem mint sok buta barátom ahogy szokták mondani:)

2011. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok és egyelőre abszolút nem a társadalmi elvárásoknak megfelelő életet élem, tehát épp nincs semmi komoly kapcsolatom, részmunkaidős, nem hivatásszerű állásaim vannak, nem is gyűjtök lakásra meg autóra, sőt még jogsim sincs mert nem érzem úgy hogy nekem ezekre szükségem lenne. Mondjuk emellett még egyetemre járok, de úgy őszintén nem vágyom a 9-5ig munkarendre és a húdebiztos fizetésre egyáltalán, jobban szeretem, ha annak arányában keresek amennyit dolgoztam, vagy valami ilyesmi... Másnak ebben a korban már férje, gyereke, lakása van, de nem hiszem, hogy boldogabb lennék ezekkel... Most akkor pl rám lehet azt mondani, hogy semmire se vittem, mert az általános társadalmi elvárások alapján tényleg nem, de vajon tényleg aszerint kell élnünk?
2011. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!