Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mondták már azt nektek, hogy...

Mondták már azt nektek, hogy semmire se fogjátok vinni az életben, mégis bizonyítottatok?

Figyelt kérdés
Nekem már igen és nehezen dolgozom fel. Már úgy érzem, hogy mégse megyek egyetemre, pedig vágyam és jó szeretnék lenni, de ezzel nagyon elvették a kedvemet.
2010. márc. 9. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az ilyeneket szard le, tudom nem könnyű ezt csak így, de hidd el, ha nem akarsz megfelelni az emberek elvárásainak akkor te leszel a győztes:)
2010. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány a kérdező?:D nem mind1. :D
2010. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért fontos,hogy lány vagyok-e,vagy fiú? Amúgy lány.
2010. márc. 9. 18:37
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, és eddig nem sikerült még bizonyítanom az ellenkezőjét.
2010. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen. Többek között a saját szüleim.

Meg azt is, hogy hajléktalan leszek és még egy érettségim se lesz. Annyira hülyének néztek, hogy meg akarták nekem venni az érettségit.


Annó megbuktam angolból, pedig érdkelt. Csupán nem volt nekem megfelelő a módszer amivel tanították.

A nyelvtanárom arról gagyogott, hogy reménytelen vagyok. Soha se fogok idegennyelven beszélni. Ma már három nyelven tudok beszélgetni. Hosszú kihagyás után azt hiszem nekiálok majd negyediknek is.


Ja és önnálóan élek, egy albérletben.


Vannak akik most is mondják. Többnyire olyanok akik nyakig vannak a kak.ban és nem is tudnak róla. Az ilyeneket igyekszem meghagyni sötét öntudatlanságukban.

Közben pedig mérföldkövekkel szágúldok el mellettűk. :-)


Szeresd aki arra érdemes!

Magadért tedd amit tenned kell és tedd meg most.


Szóval ha neked az egyetem kell akkor hajrá!

Ha kiesel akkor naés? Jobb mint ha soha se próbáltad volna meg.

Amúgy is, nem az a szégyen ha valaki elesik, hanem ha nem próbál meg felállni.


Egy kis lélekerősítő:

Te erős leszel a végén?

http://www.youtube.com/watch?v=Q4f_UNMNONA


Ennyi!

2010. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálok bízni magamban, csak sajnos befolyásolható vagyok, ezen kellene már változtatnom.
2010. márc. 9. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Az unokatnővérem kiskorában (nem éltem, mesélték) mindenki azt mondta (még az anyja is!) hogy buta, tehetségtelen és semmire sem fogja vinni. Magyarul mindkét szülője, és az én apám is egy senkinek nézte.


Most külföldön dolgozik, három nyelven beszél és marha jó keres. Na ennyit erről:D az aki meg ilyeneket mond, na ő a senki:)

2010. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is ezt mondták,otthagytam a sulit is,ki voltam anyáméktól,és amint elköltöztem,megszereztem egy szakmát,amit 5-össel végeztem..na ennyit arról,hogy nem lesz belőlem semmi..nem is lett volna,ha még ott laknék velük...de most az orruk alá dörgölhetem a bizonyítványomat,bár nem hatja meg őket..csak fújják tovább a hülye szövegeiket..nem is tudtak volna támogatni,most több pénzem van,mint nekik,mert teli vannak hitelekkel,nekem meg egy darab tartozásom sincs...
2010. márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Mindenki befolyásolható. (Szerencsére.)

Gondolkodtam rólad egy kicsit és még egy dolog jutott az eszembe a már eddig leírtakon kívűl.

Vannak olyan szülők akik nem tudják megfelelően kezelni a gyermekük iránt érzett aggodalmukat. Ezt kezelendő és ,hogy a minden jó irányba haladjon, ilyen kifordítottan viselkednek. Persze ez egy hibás hozzállás.

2010. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!