Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyre inkább úgy érzem, hogy...

Egyre inkább úgy érzem, hogy semmire sem vagyok jó, nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Még soha nem volt párkapcsolatom, és ezért egy vesztesnek érzem magam. Szerintem nem vagyok csúnya, de mégsem vagyok kibékülve magammal (magas vagyok és vékony, ami zavar, mert a körülöttem lévők alacsonyabbak mint én, ezért mindig összehúzom magam, de nem direkt, csak jön...)

Semmi önbizalmam nincs, társaságban egy nyuszi vagyok. Ha a barátnőimmel megyek valahova, mindig csak azt veszem észre, hogy őket nézik meg. Mert mind a ketten a tipikus "jó csajok". Az iskolából alig várom, hogy hazaérhessek és ne szorongjak. Ott olyan érzésem van mintha valami lenyomna.


Már nagyon vágyom rá, hogy végre legyen valaki aki szeressen, de ha tetszik valaki akkor mindig elkönyvelem magamban, hogy én úgysem kellenék neki.

Az is hozzá tartozik, hogy 11 éves koromban az anyukám meghalt és akkor nagyon magamba fordultam. Próbáltam túltenni magam rajta, de akkor összetörtem + akkor még nagyon gyerek voltam, és nem volt mellettem olyan akitől megtanulhattam volna NŐ lenni. Nem tudom ezen múlt-e vagy nem...

Nagyon el vagyok keseredve...


2010. jan. 19. 19:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul még mikor kb 15 éves voltam, volt egy fiú akivel ismerkedtem. Kiderült, hogy csak hülyített engem. Olyanokat mondott, hogy én milyen csúnya vagyok meg hasonlókat. Igaz, hogy akkor még tényleg gyerekes kinézetű voltam, de sokat változtam az évek alatt. De azóta is mindig ez jár a fejemben mikor találkozom valakivel aki tetszik, hogy "Á, én úgysem tetszenék neki, mert csúnya vagyok"
2010. jan. 19. 19:15
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem kár elkeseredned, egyrészt azzal nem mész semmire, talán csak még rontasz a helyzeten, másrészt meg még csak 20 éves vagy. Biztos vagyok benne, hogy egyszer eljön az életedbe egy olyan valaki, aki miatt majd megváltozik a rálátásod a dolgokba. Tudom mondani, meg leírni könnyű de fel a fejjel, adj magadnak kicsit több önbizalmat, hozd előtérbe azokat a dolgokat amikbe jó vagy és jónak érzed magad, a többivel pedig ne foglalkozz. Hidd el egy kis idő után, ha így állsz hozzá minden kialakul;)
2010. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. ugyanez ,de én 14 éves lány vagyok,és nekem a pasik még ráérnek,de tudom,hogy mit érzel,én se hiszek már senkinek,nekem nem halt meg senkim még szerencsére,de velem meg nem foglalkoznak a szüleim :( és senki se szeret:( még barátaim sincsenek így,mint neked:( Azért a továbbikaban szurkolok neked! HAjrá!
2010. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ilyen depis! Csak akkor fog változni a helyzeted, ha TE változtatsz! Nem fog a szerelem az ajtódon kopodtatni!! Ha nem tudsz ismerkedni, akkor ott az internet. Ott elöbb levelezés útján megismerheted a fiút, mielött találkoztok! Ne légy elkeseredve! Állj a sarkadra! Ha a magasságod zavar, akkor kezdj valami olyan sportba, ahol előny a magasság! Hidd el, sok önbizalmat fog adni!! :)
2010. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan vok...semmi önbizalmam (én elég kövér vok)

mikor kicsi voltam folyzon csesztettek és néha mostanában is voltak beszólások olyankor még az életkedvem is elmegy...

Nekem folyton azt mondják h bizzak magamban de hát azt könnyű mondani

Sztem ha úgy könyveled el a dolgokat h "ÚGY se..." akkor télleg nem fog sikerülni...(áh pont én beszélek :(...)

2010. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Ha jó a kedved nevess nagyokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
depresszió kezdete
2010. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok (:


20/F

2010. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne engedd hogy átgyalogoljanak rajtad légy erős.

Ismerős a helyzet de élni kell az életet.

Én imádlak téged(najó ez azért túlzás)már csak azért mert rám emlékeztetsz.

Ne add fel.Küzd le a félelmeidet és a szorongásod.

2010. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, próbálok megváltozni, de az évek alatt egyáltalán nem sikerül...
2010. jan. 21. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!