Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan döntsek a nehéz helyzet...

Hogyan döntsek a nehéz helyzetekben?

Figyelt kérdés

Mi alapján? Egyszerűen sokszor nem tudok dönteni fontos kérdésekben. Mást mondanak, akiknek a véleménye fontos számomra és mást mondok én is. Sokszor hetekig rágom magam, mi van, ha tévedek, ha nem jól döntök.

Azért nem írom ide konkrétan a dolgot, mert ez úgy általánosságban igaz és hátha kapok tanácsot, hogy ilyenkor mit és hogyan csináljak.

Köszönöm. 18/F



2014. szept. 16. 07:45
 1/1 zoricabones ***** válasza:

Szia!

Kicsit nehéz úgy fogalmazni, hogy nincs konkrét dolog :D

Szerintem a jó döntés, az ami szerinted jó. Ne rágódj azon, mi van ha nem... Ez butaság. Amit te helyesnek érzel abban a helyzetben, azt válaszd és ne mások miatt aggódj. Törődj azzal, hogy mi lenne jó neked. Ha nagyon, de nagyon fontos dologról van szó, akkor kérdezd meg a szüleidet, hátha tudnak segíteni. Ők már többet láttak, hallottak, lehet hogy több információjuk van abban az ügyeben. Ez azonban nem jelenti azt, hogy szó szerint követned kell őket. Válaszd azt, amit te jónak látsz.

Ha tévednél és utóbb rossznak éreznéd a döntésed, akkor nincs mit tenni. Amit történt megtörtént, ne rágódj rajta. Próbáld meg a legjobbat kihozni a helyzetből vagy úgy ahogy helyretenni.

Remélem segítettem, ha van még kérdésed nyugodtan keress meg. Üdvözöl Zorica.

2014. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!