Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit döntsek maradjak vagy menjek?

Mit döntsek maradjak vagy menjek?

Figyelt kérdés

Szóval erős gimibe jarok nagy a követelmény, az osztálytarsim NAGYON okosak! Èn sajnos nem vagyok annyra jo tanuló pedig sokat tanulok és rengeteg kudarc ér és ez engem tönkre fog tenni nem vagyok életvidam boldog. De viszont nagyon szeretem az osztalyomat jo az osztály közösség. Szerintetek el kéne mennem egy gyengébb suliba??

Előre is köszöm a válaszokat!



2013. ápr. 11. 17:50
 1/2 anonim válasza:
Szerintem jobban jársz ha átmész másikba, ott is lesznek majd barátaid és még lehetséges hogy a jegyeid is jobbak lesznek. :)
2013. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj át, ha tényleg jó barátság alakult ki a mostani osztályoddal akkor fogjátok tartani a kapcsolatot.
2013. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!