Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinaljak, hogy olyan...

Mit csinaljak, hogy olyan maradjak amilyennek megszerettek?

Figyelt kérdés
Elkoltozunk kulfoldre es csak nyaranta tudok majd talalkozni a barataimmal, viszont itt nincs senkim, ezert sokszor jon ram ilyen melankolikus allapot, elofordul hogy senkihez nem szolok egesz nap a suliban. Otthon jol eltudtam beszelgetni a tobbiekkel (mar a barati korommel..) sokszor megnevettettem oket.. Itt viszont kezd osszehullani az onbizalmam. Hogyan lehetnek a regi onmagam?

#wdefrgvbe
2012. jún. 8. 18:45
 1/3 anonim válasza:
Szia! Hova költöztetek? Gondolom, biztos tudsz kommunikálni az ottaniakkal. Tudom, nehéz, én is nehezen tudok kapcsolatot teremteni pláne idegenekkel, de muszáj, meg kell próbálni. Az ember társas lény, és ha ők nem nyitnak feléd, neked kell megtenni az első lépést. Próbálj meg mosolyogni, barátságos lenni másokhoz, akkor ők is azok lesznek veled. Csak legyél olyan, mint otthon. Piszok nehéz lehet, megértem, de nem szabad hagyni, hogy egyedül maradj, barátok nélkül. Próbálj meg pozitívan állni hozzájuk! Sok sikert!
2012. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azokat a barataimat szeretnem megtartani akik eddig voltak... mert mar nagyon ugytunik, hogy csak VOLTAK.. hazajottem es mindenki sz_rik ram, mashol van.
2012. jún. 12. 17:47
 3/3 anonim válasza:

Első vagyok.

ha szarnak rád, akkor biztos, hogy még mindig olyan jó barátok? De biztos vannak még olyanok, akik kitartanak melletted, azokra összpontosíts! Akik ezek után leszarnak, nem érdemlik meg a barátságod (szerintem)

2012. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!