Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a számítógépeket/számítógépes játékokat de nagyon szeretem az autókat is, autó versenyt... És elhatároztam hogy akarok venni egy új gépet az összegyűjtött pénzemből, de elgondolkoztam, ha most veszek egy gépet, akkor késöbb tudnék autót venni vagy esetleg rosszabat... Már nagyjából "tudok" autót vezetni, fater elszokott vinni lakatlan területre... Ti mit tennének a helyemben? 15/F
2014. jan. 7. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
vegyél gépet. aztán szerezz jogsit.
2014. jan. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
autót
2014. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
okosan
2014. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 M@x ***** válasza:

Döntsd el magadban, de még ne mondd el senkinek. Várj vele egy fél órát, egy napot, egy hetet, amennyi időd van, hogy mennyire érzed jól magad a döntéseddel. Ha nem érzed jól magad, akkor valószínűleg a másik lehetőséget kéne választanod, ha jól érzed magad, akkor maradj annál :D


Megjegyzés: Tényleg úgy döntsd el, mintha már egy megingathatatlan, és megváltoztathatatlan dolgot mondanál el a fél világnak :)

2014. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából mind a 2-vel "jól érzem magam" :D Csak nem tudom, hogy fölösleges-e még ilyen hamar venni kocsit (lehet nem tudnám kihasználni...)
2014. jan. 9. 18:16
 6/7 M@x ***** válasza:
Az lehet, de legalább amint meglesz a jogsid egyből mehetsz is nyílt vizekre :D
2014. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a jogsira szavaznék, után tenném fel ezt a kérdést.
2014. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!