Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ilyenkor, mi mellett döntsek?

Ilyenkor, mi mellett döntsek?

Figyelt kérdés
Két dolog közül kell döntenem. Az egyikben egész jó vagyok, régebben is sokat fejlődtem belőle, viszont egyre inkább úgy érzem, hogy untat.. Nem tudom miért. (azt érzem, hogy nem állnám meg a helyem benne..) A másikat még életemben ez előtt sosem csináltam, így lehet nem is vagyok benne jó, de úgy érzem, hogy érdekelne a dolog, de nem hiszek ezzel kapcsolatban magamban. Kipróbáltam a dolgot, de nem tudom, hogy megállnám e a helyem egy olyan dologban, amit ez előtt még nem csináltam... Teljesen elbizonytalanottam...
2011. jan. 28. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ködös vagy! Eszik-e vagy isszák azt a dolgot?
2011. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az újat, ha nem jön össze, attól még nem száll el a régi tapasztalata.

Sok sikert, bármi is az!

2011. jan. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából középiskolás vagyok és két szak közül kell, hogy válasszak. Sajnos a kettőt nem csinálhatom egyszerre. Így választanom kell. Nem tudom melyik érdekelne jobban.
2011. jan. 29. 13:14
 4/10 anonim ***** válasza:
És mi lenne azz? Millió tényező lehet még, amivel számítani kell ilyen esetben.
2011. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Művészetin vagyok, ezen belül két szak között vacillálok. Szobrászat, grafika. jelenleg grafikán vagyok, de még év végéig lehet váltani.

Egyszerűen nem tudom mit akarok. A grafika az amiből már szereztem tapasztalatot. De mintha nem élvezném. A szobrászatból még nincs elegendő tapasztalatom, viszont érdekesnek tűnik. Úgy érzem a grafika és a szobrászat is valamilyen tekintetben érdekel, viszont mind a kettőtől félek valamiért és pont e miatt nem nem tudok dönteni. Mert mind a kettő érdekel, de tartok is tőlük, mert mi van ha nem állom meg a helyem..

2011. jan. 29. 13:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Válaszd azt amelyiket jobban élvezed, valószínűleg abban tudod majd jobban kifejezni a mondanivalód/önmagad. De ha ez csak középsuli és egyetemen fogod folytatni, akkor szerintem próbáld ki az újat és majd később eldöntöd, hogy egyetemen mit akarsz.
2011. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. jan. 30. 16:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Most, hogy már többet tudok,

szerintem ha pusztán papíron szeretnél többet, grafika.

Ha pedig fogdosni is akarod, szobrászat.

A grafika, tágabb teret, a szobrászat tárgyibb megvalósulást adhat.


Sok sikert, és főleg kitartást! :)

2011. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
itt most azt akarod eldönteni hogy hetero legyél-e vagy sem? :DDD
2011. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már rég leírtam, hogy miről is van szó, te segghülye! :D
2011. febr. 4. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!