Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi mellett döntsek? (többi lent)

Mi mellett döntsek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nos én a hip hop ruházatot szeretem, és a sulinkba nincs sok aki szintén ilyen, mindenki ezt a csőgatyásat, de ez nekem nem jön be. A barátaim szerint, ne hordjam suliba mert ki fognak beszélni(ugyanis rossz az osztályközösség, túl sok beszólós, mindenki mindenkit kibeszél stb.), célponttá válok. Nem tudom mit döntsek, mert hasonló esetekben történt már ilyen nem pont velem, de kibeszélés beszólás ment 1 hónapig. Sajnos a suli 75% ilyen gyerek. Én felvenném, de a barátaim aggályai sem hagyhatóak figyelmen kívül. Sajnos a leszarás nem megy, mert néha a tanár is a bunkókat pártolja. Tudtok segíteni?

2012. máj. 18. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami kikezdhetetlen az az egyéniség! Ha nem vagy az, akkor meg hordj kék farmert meg pólót és kész!
2012. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, én is így gondolom.
2012. máj. 18. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!