Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudom a múlt elfojtott...

Hogyan tudom a múlt elfojtott rossz dolgait, szorongásokat, feszültséget, haragot elengedni, hogyan kell megbocsájtani?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Lelki társsal, legjobb baráttal gyakran beszélgess, vagy keress egy helyet, távol a településektől, mint például egy folyópart a határban, egy kis forgalmú úton lévő híd, ahol ki tudod üvölteni magadból a fájdalmad, vagy a friss levegőn a zöld környezetben, az állat-és növényvilágban tudsz gyönyörködni. Bárki ajánlja, kínálja, az alkohol, a dohány, és a kábítószer csak ront a helyzeten, azokat kerüld. Remélem, mihamarabb rendbe jön minden :)
2014. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen én is hasonló helyzetbe vagyok! Valóban kerülj alkoholtól kezdve minden káros szenvedélyt! Sajnos engem is az alkohol csak még mélyebbre tolt. Nem kell drog semmi hozzá hogy jól érezd magad :D
2015. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!