Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem kezdek el időben...

Miért nem kezdek el időben tanulni?

Figyelt kérdés
Simán meg lehetne oldani napi /de nem is kellene minden egyes nap/ 1-2 órás tanulással, vagy legalább olvasgatással azt, amit az utolsó pillanatban próbálok behozni idő szűkében néha kétes eséllyel. Ráadásul emiatt rohadtul ideges leszek, ami külön megnehezíti, hogy tanuljak. Miért nem tudok változni? Miért nyafogok mint egy kislány b...zameg? Valaki eljönne félholtra verni engem? Tokom kivan már!

2014. máj. 11. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Énis !! B.a.z.d egész nap tanúlhatam volna a matekot de inkább unatkoztam !!
2014. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Énnálam is hasonló, kaptunk egy munkát amire volt másfél hónapunk, és keddre kell leadnom. Még egy betű nincs leírva
2014. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert egy lusta disznó vagy aki el van kényelmesedve. Tudom, mert én is ilyen vagyok. Mindent az utolsó pillanatra tartogatok, és húzom az időt ameddig csak tudom.
2014. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Irigyellek Benneteket, én képes voltam pl. egyik nyáron angoltanuláskor a 2 órás házit is 4 napra felosztani, 4 napon fél óra.

Meg óráról órára tanulok egy csomó tárgyat egyetemen.


Meg úgy egyébként tanulásmániás vagyok.


Cserélünk? :)



Ja, és ha úgy alakul, hogy mégis utolsó pillanatra marad, akkor az idegösszeomlás szélére kerülök.

Kérdező, olvasom, Te is ideges vagy, de... nem tudom, melyikünk jobban

és nem jó így se.

2014. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!