Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ilyen rossz időben kinek van...

Ilyen rossz időben kinek van kedve tanulni?

Figyelt kérdés
Ha esik az eső sosincs kedvem tanulni, pedig most kéne, de semmi hangulatom hozzá... :S Mit tegyek? Mondhatjátok azt, hogy jóidőben meg mégannyira sincs kedve senkinek tanulni, mert arra gondol hogy kint is lehetne, de nekem jóidőben inkább van kedvem tanulni mint rosszban, mit tegyek? :S
2010. máj. 16. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig elalszom. :D Amúgy hallgass zenét, ha tudsz közben tanulni és ülj háttal az ablaknak. Nekem ez szokott segíteni.
2010. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, hogy őszinte legyek nekem sosincs kedvem tanulni :) Akár süt a nap, akár esik az eső, nekem mindig kész szenvedés. Most is rengeteget kéne tanulnom, helyette pedig itt gépezek xD

De tégy úgy ahogy én: most erőt veszek magamon, és IGEN IS megtanulom :)

2010. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj úgy, hogy ne láss ki az ablakon, tegyél fel valami vidám zenét, és írd meg a leckét gyorsan, hogy túl legyél rajta. Nekem ez ma bejött.

A leckeíráson felül én sem tudom magam rávenni semmire, pedig törit kéne tanulnom. :S

2010. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah igen, nekem is ez a gondom, hogy írásbelivel már kész vagyok, inkább tanulnom kéne, fizikát is meg mindent, és aközben nemtudok zenét hallgatni, mert akkor semmi sem marad meg :D Azért köszi! ;)
2010. máj. 16. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez jó. :D

Kérdéseket nézve ti se jó időben se rossz időben nem tudtok tanulni... :D

2010. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!