Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék énekelni tanulni,...

Szeretnék énekelni tanulni, mert nincs rossz hangom, csak nem klasszikus zenét akarok énekelni mert azt tanultam. Szerintetek hol lehet pop vagy jazz éneklést tanulni magán személytől?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 17:35
 1/2 anonim válasza:
Én 3 évig zongoráztam és evvel párhuzamosan tanított a tanár énekelni is,de a nyomorékja csak klasszikus darabokat tanított... Elegem lett,aztán átmentem egy jazz zongoristához. Na,onnantól kezdve már érdekesebb volt minden. A mai slágerekből is megtanított párat meg a többi könnyűzenei műfajból,ami nem csak jazz :D Szóval szerintem ha ilyesmit szeretnél,hangszer mellett jobb lenne keresgélni. Legalábbis szerintem.
2011. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha a klasszikus megy akkor a pop is. a jazznek is a klasszikus zene az alapja.
2011. máj. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!