Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érdemeltem ki azt h...

Miért érdemeltem ki azt h elrontsa az egész életemet?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, 2008. szeptember 3.kán összejöttem vele...

Most szeptemberben szakítottunk csak... Az egy év alatt annnyira nagyon megszerettem, azthittem hogy valóban nagyon sokáig leszek még vele, és hogy tényleg létezik az igaz szerelem... 7× igen, pontosan HÉTSZER csalt meg más lányokkal (valakivel csak smárolásig mennt el, volt akivel tovább is) és a legtöbb a legjobb barátnőim voltak.. mind a 7× visszafogadtam Őt, de Én mindíg csak a rosszat kaptam, hogy szánalmas vagyok, és vannak nálam sokkal jobbak is, és hogy Én csak arra vagyok jó, hogy ha unatkozik legyen kivel lennie, ha nemérnek rá a haverjai... Ellenben Én vele, soha ilyet nem tettem meg, más srácra sem néztem.. A barátnőimmel nem mehetem el ketten, mert neki is jönnie kellett.. mindent megtudott amit csak akart, mert akárhogyanis, de kiderítette. Szeptemberben annyira felidegesítette magát az egyik haverján, hogy rajtam vezette le, úgy, hogy addig pofozott, amíg sírva a földre nem estem.. Emiatt is szakítottam vele. Azóta mindennap keres, hívogat, e-mailokat küld, mert már msnről letöröltem, és azt mondja hogy szeret... Annyira önbizalom hiányos lettem, hogyha bárki azt mondja nekem, hogy milyen szép lány vagyok, nemtudom elhinni neki, mert tudom hogy nem.. Senkiben nem tudok megbízni, mert félek hogy átver, és elmondja a titkaimat másoknak.. MINDEZ MIATTA.. elötte egy normális életvidám lány voltam, de annyira megkeserítette az Életemet.. És bármikor ha megkérdezte, tőle hogy miért kell ezt csinálnia, mivel érdemeltem ezt ki, csak azt kapom válaszként hogy " a puszta létezéseddel". Soha életemben egy rossz szót nem szóltam rá, mindíg kedvesen szóltam hozzá. Eleinte éjszakákat sírtam át miatta. Olyan depresszióba estem 15 évesen, hogy másfél hónapig nem járhattam iskolába, mert mindenért sírtam, és nembírtam megállni.

Tudom, TUDOM, ne ordítsátok le ti is a fejemet, hogy már az elsőnél dobnom kellett volna... De egyszerűen annyira szerettem, hogy nembírtam megtenni, hogy elengedjem, mert ennyire embert még sosem szerettem...

Hogyan tudnám egy kicsit is, jobbá tenni az önbizalmam? Hogyan szerezhetném vissza?


2009. dec. 27. 14:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy örökre elfelejted ezt a sz*r gerinctelen alakot. Keress egy másik megértőbb, szeretni tudó srácot, aki komolyan is vesz tégedet, és nem csak hobbyból tart, és hogy ne unatkozzon. Úr Isten, kár volt eddig húznod a dolgot, azonban az élet tanít, így már a kapcsolat elején meg fogod látni, hoyg mi a rosz és mi a jó. Sajnálom a történteket, egy lányt íly módon megalázni, nincs rá szó. 23/F
2009. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!