Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem bízhatok meg senkibe...

Miért nem bízhatok meg senkiben? Miért kell csalódnom mindenkiben? Mivel érdemeltem én ezt ki? :' ( ( (

Figyelt kérdés

F*szkivanmár mindennel...elegem van abból, hogy ilyen hamar kell felnőnöm. Lassan mindenki elhagy, elkell felejtenem mindenkit, mindenkiben csalódok, de megbocsájtok, de mostmár nem bízok senkiben, bizalom nélkül meg szinte lehetetlen élni. (Kivétel Apám, benne bízom egyedül.)

Tényleg ne bízzak már senkiben?Vagy még próbáljak? Mit tegyek?

Bátorító szavakra vágyom. :(


2010. aug. 28. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak magadban bízhatsz.
2010. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

az emberek sajnos ilyenek. Nem bizhatsz bennük.

Én magamból indulok ki, ah ez megfelel. Engem nagyon sokszor becsaptak már és nagyon sokmindent kellet kibirnom, hogy rájöjjek.

Magamban bízhatok. De vannak emberek. Nem szabad feladni. Az élet kihivásokkal van tele, és bizony előforulnak ilyen helyzetek is és lesznek dolgok amiket egyedül kell megoldanod. De amig egy ember is van akiben bízhatsz, ne add fel. Lehet, hogy csak rosz társaság vesz körül.

A lényeg, hogy mindig vannak kivételek. :)

2010. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó társaságban vagyok, és egy darab ember volt, akiről tényleg sose hittem volna, hogy csalódok benne, és mégis.Csalódtam.Kikell őt törölnöm az életemből, dehát ennyi közös és jó emlékkel, képtelen leszek.
2010. aug. 28. 23:44
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Bárki mondhat bármit,az ember a leggonoszabb lény a földön!Velem is hányszor k*cs*sztek...Csupán irigységből.Ha most nem mentem volna át az új suliba,én esküszöm mély depresszióssá válok!Amit velem tettek...El nem képzelnétek...Az emberek becsapják egymást.Megtanultam hogy senkiben sem bízhatok többé,csak magamban.Sosem érthettem hogy lehet valaki ennyire kegyetlen.Ez van.Az emberek ilyenek.Sajnos.:\ Ez nagyon szomorú. :(
2010. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekemis kikéne valakit törölnöm az életemből akit már egy éve ismerek, mert teljesen megváltozott. régen nagyon kedves volt minden nap beszéltünk mameg bunkó lett,megváltozott.:( de nembirom elengedni a sok jó emlék miatt

bocsi az offért

2010. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
10:47, Majdnem ugyanez van velem is, csak kicsit sokkal szorosabb kötelékkel. :(
2010. aug. 29. 12:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez igy van! az emberek szemetek, bunkók, rosszakaratuak és még sok más is. És én ezt mondom ha ezt akaod hallani, de ez igy nem jó. Te is ember vagy. És te ilyen lennél? Nem. Tudod, hányan küzdenek ugyanezzel a problémával? Hihetetlenül sokan vagyunk igy,én is köztük vagyok, de nem szabad igy falfogni. Ilyen az élet. Vannak nehéz dolgok, de egyszer élsz ki kell használni és ne hagyd már hogy ezt más tönkre tegye!

Amugy hány éves vagy? 16? Elötted az élet. Nem szabad most depibe esni. Majd 31 évesen mondhatod ezt de most még nem. Ls a többiek akik válaszolnK? ők is kb ennyi idősek lehetnek. Ez nem jó felfogás.

Ilyen pesszimista gondolatokkal nehéz változni...én nem akarlak megbántani, nem azért mondok ilyenekt, ne hogy azt hidd. Csak mert még..még fiatalok vagyunk és az életet meg átélni kell és nem pedig túlélni..

2010. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2010. szept. 17. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!