Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már olyan, h találkoztál...

Volt már olyan, h találkoztál vkivel és többé nem tudtad kitörli az emlékezetedből? Mindenkiben őt kerested?

Figyelt kérdés

16 éves voltam és találkoztam egy sráccal és azóta nem tudom elfelejteni.Most 21 vagyok. Úgy érzem ő az életem "első nagy szerelme".

De csak kétszer beszéltem vele. Régebben nagyon sokat gondoltam rá.Minden srácban az ő arcvonásit keresem. Most már próbálok érettebben gondolkozni. Talán az első igazi szerelem helyére teszi a dolgokat


2010. aug. 3. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, bár én nem is az arcvonásokat, hanem inkább a személyiséget keresem mindenkiben. Ha nem olyan, az már nem is tetszik, mindegy milyen kedves, jóképű, akármi.
2010. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 baranyi kálmanné ***** válasza:
Igen én is 15 évesen és mai napig nem tudom elfelejteni, pedig 35-éves vagyok és családos.
2010. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hajaj.. 17 évesen, aztán 17 év elteltével újra találkoztunk, sajnos..Tönkretette az életem. Így már végképp nem fogom elfelejteni, soha.
2010. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen most a strandon de aaaah..n
2010. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4 éve. Mindenkiben őt keresem. Annyira más volt és képtelen vagyok elfelejteni. Első nagy szerelem.

Azt nem mondanám, hogy még mindig szerelmes vagyok, egyszerűen ha még 1x találkoznék vele akkor lennék szerelmes. Most csak a szikra van meg.. Pfffúúú

2010. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, egy hihetetlenül szép lány, a buszállomáson láttam. idegen, egy szót sem beszéltem vele. gyönyörű volt, felejthetetlenül gyönyörű.
2010. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
próbálkozz, ha nem is őt, de valakit biztos találsz aki legalább olyan, vagy jobb mint ő, tudom h szemétül hangzik de megkell értened h nem egy ember körül forog a világ :S ezt pont én mondom aki szintén keres valakit de sajnos semmi sem tart örökké
2010. aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az első szerelmem volt az:S és azóta egy fiúba se tudtam bele szeretni mert mindegyikbe őt keresem:/
2010. aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem többször is, aztán mindig azon gondolkodtam, hogy mi lett volna ha... :(


Szerintem mozdulj rá, amíg még van rá lehetőséged!

2010. aug. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!