Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érdemeltem ki ezt mind...

Miért érdemeltem ki ezt mind (lent)?

Figyelt kérdés
Csak választ szeretnék kapni arra, hogy vajon mivel érdemeltem ki, hogy dagadt vagyok, de mellem az nincsen, hogy tiszta zsír a pofám, tele vagyok mitesszerekkel, hogy elállnak a füleim, hogy ronda az orrom, hogy undorító a vádlim, és azt hogy sárgák és csorbák a fogaim? Ilyen külsővel volt egyáltalán valami értelme annak, hogy megszülessek, ha egyszer úgyis egy ilyen számkivetett torzszülött vagyok?? Vagy csupán csak azért élek, hogy ha valakinek rossz kedve van, akkor legyen csak annyi elég, hogy rám néz, és egyből jókedvre derül??
2009. dec. 19. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazságtalan vagy magaddal! Ne csak a rosszat keresd magadban, mert akkor elfelejted az előnyösségeidet. Miben vagy tehetséges? Nem kell mindenhez szupermodellnek lenni... Ne sajnáltasd magad és ne bújj el a sarokban! Állj ki magadért és szeresd magad! A kérdésedre válaszolva: lehet, hogy Isten azt akarta, hogy ne a külsődért keressék a társaságodat, hanem az eszedért és személyiségedért, mert lehet, hogy tökéletes külsővel túl nagyképű lennél vagy valami hasonló...

Ne feledd: senki sem tökéletes!

Egyébként tehetsz magadért: irány a fodrász, a kozmetikus, rakass fel fogszabályzót és/vagy menj el lepedékeltávolításra, kezdj el sportolni! Hidd el, megváltozhatsz!


egy lány

2009. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy már ennyire negatív!!!!!!

Majd ha megtalálod azt aki igy is szeret akkor rájössz, hogy igen is van értelme az életednek!

Amugy én is (ahogy te irtad :D) dagad vagyok (más nincs)

és megtaláltam azt aki igy is imád!!!!!

És majd te is megtalálod!!!!

Fel a fejjel ;)

2009. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

TEGYÉL ellene!!!! sose fogsz változni ha a seggedet (bocsi) mereszted és önsajnálatba merülsz! Táplálkozz egészségesen,így nem lenne súlyproblémád,és a bőröd is kitisztulna,menj kometikushoz vagy használj valami kenvceficét.mozogj rendszeresen!Az alakodat fantasztikussá válhat ezáltal.annyi mindent tehetnél ellene,nem a "miért érdemlem ezt ki" dologra kell ezt fogni,hanem igenis magadra! Ok a fül és a mell nem,de tudod hány millió embernek vannak hasonló problémái??

hány éves vagy amúgy?

2009. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizony bizony, muszáj lesz változtatnod az életmódodon! Kezdj el sportolni,v sétálni, táplálkozz egészségesen, szép lassan alakulj át,hónapokba,évekbe fog telni,de az eredmény egész életedre kihat! A hajadat,ruházatod,stb is rendbeteheted,csak akarni kell
2009. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!