Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy ezek mind...

Mit tegyek hogy ezek mind megváltozzanak bennem? VALAKIvSEGITSEN! ; (

Figyelt kérdés

Sokan nem szeretnek,pedig én kedves és oda figyelö vagyok a barátaihoz\mindenkihez! De valamit mégis elrontok! :(

Az osztályból sokan utálnak, az egyik baratnöm szerint azért mert irigyek rám.. Akik ismernek azok szeretnek de akik nemismernek azok utálnak.. :( Nem tudok barátkozni,nem vagyok elég nyitott,mert 1 félös szar vagyok.. :( nem szeretm ezt magamban h egy félös vagyok aki nem mer barátkozni,mert attól félek h ki-mit gondolom\hisz rólam, :( nem tudok ebböl kimászni!! ha egyedűl vagyok akkor semmire nem vagyok képes a suliba,csak h gubbasztok és megse szólalok,ha ottvan mellettem valaki pl, a baratnöm akkor felszabadultab vagyok, 1 kicsivel! Nemtudom h mihez kezdjek mert annyira rossz erre gonolni h ilyen vagyok :'( valaki SEGITSEN KERLEK!!


2011. jan. 23. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha azt írod hogy nem tudsz ebből kimászni akkor nem is fogsz,higgy abban hogy megtudsz változni,és etgyél is érte.

De nem tom egyébként az miért baj ha nem vagy beszédes tipus,sz@rd már le ki mit gondol rólad,attól a perctől kezdve mikortól már nem érdekel ki mit gondol rólad sokkal felszabadultabb leszel,azokkal akik nem szeretnek meg nem kell foglalkozni,engem is utálnak páran,de engem hol izgat?Leszarom,meg van a salyát baráti köröm,vannak salyát értékeim,az hogy 1olyan ember aki allig ismer,meg nem is fontos nekem,kit érdekel mit gondol.Biztos hogy veled van a baj?Lehet csupán csak túl sokra tartod mások véleményét ha megbántabak.Ha mégis úgyérzed hogy tényleg nem vagy elég nyitott stb.akkor először is higgy benne hogy megtudsz változni mert különben nem fog sikerülni!Na hajrá!:D

23F

2011. jan. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
+még annyit hogy nagyon sok rosszindulatú ember van,biztos vagyok benne hogy 1aranyos csaj vagy:D,csak nem szabad ilyeneket írni hogy félős szar vagyok meg stb.Tartsd magad értékesnek,jófejnek,stb.Meg ajánlom figyelmedbe a Titok című filmet,feltétlen nézd meg,nekem maximálisan beváltak a filmben lévő "technikák",na fel a fejjel.Élvezd az életet,annyi szép dolog van benne!
2011. jan. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Online is megnézheted a filmet,már ha van kedved:D


http://www.youtube.com/watch?v=AfLg5_wdaB8&feature=player_em..

2011. jan. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm! húú hát 3 komment!! : O :D

köszönöm! :D

2011. jan. 23. 03:51
 5/6 anonim ***** válasza:

"Sokan nem szeretnek"


Csak hát ez mellékes kérdés. Az a fontos, hogy hányan szeretnek, nem az, hogy hányan nem. Lelőni úgysem fognak azok, akik nem szeretnek (kivéve, ha valamilyen maffiaügybe bonyolódtál). Ártani nem tudnak neked. Az egyetlen, ami árt neked, hogy azon tipródsz, hogy ki mindenki utál.


"Az osztályból sokan utálnak, az egyik baratnöm szerint azért mert irigyek rám.. "


Akár még ez is lehetséges, lányoknál különösen.


"Akik ismernek azok szeretnek de akik nemismernek azok utálnak."


Na és? Azoknak a véleménye számít, akik ismernek. Amúgy aki nem ismer, az nem is tud különösebben komolyan utálni.


"egy félös vagyok aki nem mer barátkozni,mert attól félek h ki-mit gondolom\hisz rólam"


Mindenki tart tőle, mit gondolnak róla mások. Barátkozni nem könnyű. Fiatalokkal ez gyakran előfordul. A lényeg, hogy ne felejtsd el, amit fentebb írtam.


"Nemtudom h mihez kezdjek mert annyira rossz erre gonolni h ilyen vagyok"


Nincsen valódi, súlyos problémád. Az összes problémád a hibás szemlélet. Arra figyelsz (ki utál, mit gondolnak rólad tök idegenek, akiknek a véleménye nem kellene hogy számítson), amire nem kellene, miközben nem értékeled kellően, ami értékelhető (pl. az a tény, hogy egyáltalán vannak barátaid).


A szemléleteddel van baj, túl sötéten látod a helyzetedet, ami igazából nem olyan rossz.

2011. jan. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kívánom h. ez legyen az életed legnagyobb problémája!törődj bele,mindenki nem szerethet téged!NEM CSAK KÖRÜLÖTTED FOROG A VILÁG! ha vannak barátaid akkor minek erölködnél másoknál?Ne eröltess soha semmit ,mert akkor csak rákefélsz!És ne érdekeljen hogy mit mondanak rólad kivéve ha ezt barátok mondják.
2011. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!