Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érdemeltem ki azt h...

Miért érdemeltem ki azt h elrontsa az egész életemet?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, 2008. szeptember 3.kán összejöttem vele...

Most szeptemberben szakítottunk csak... Az egy év alatt annnyira nagyon megszerettem, azthittem hogy valóban nagyon sokáig leszek még vele, és hogy tényleg létezik az igaz szerelem... 7× igen, pontosan HÉTSZER csalt meg más lányokkal (valakivel csak smárolásig mennt el, volt akivel tovább is) és a legtöbb a legjobb barátnőim voltak.. mind a 7× visszafogadtam Őt, de Én mindíg csak a rosszat kaptam, hogy szánalmas vagyok, és vannak nálam sokkal jobbak is, és hogy Én csak arra vagyok jó, hogy ha unatkozik legyen kivel lennie, ha nemérnek rá a haverjai... Ellenben Én vele, soha ilyet nem tettem meg, más srácra sem néztem.. A barátnőimmel nem mehetem el ketten, mert neki is jönnie kellett.. mindent megtudott amit csak akart, mert akárhogyanis, de kiderítette. Szeptemberben annyira felidegesítette magát az egyik haverján, hogy rajtam vezette le, úgy, hogy addig pofozott, amíg sírva a földre nem estem.. Emiatt is szakítottam vele. Azóta mindennap keres, hívogat, e-mailokat küld, mert már msnről letöröltem, és azt mondja hogy szeret... Annyira önbizalom hiányos lettem, hogyha bárki azt mondja nekem, hogy milyen szép lány vagyok, nemtudom elhinni neki, mert tudom hogy nem.. Senkiben nem tudok megbízni, mert félek hogy átver, és elmondja a titkaimat másoknak.. MINDEZ MIATTA.. elötte egy normális életvidám lány voltam, de annyira megkeserítette az Életemet.. És bármikor ha megkérdezte, tőle hogy miért kell ezt csinálnia, mivel érdemeltem ezt ki, csak azt kapom válaszként hogy " a puszta létezéseddel". Soha életemben egy rossz szót nem szóltam rá, mindíg kedvesen szóltam hozzá. Eleinte éjszakákat sírtam át miatta. Olyan depresszióba estem 15 évesen, hogy másfél hónapig nem járhattam iskolába, mert mindenért sírtam, és nembírtam megállni.

Tudom, TUDOM, ne ordítsátok le ti is a fejemet, hogy már az elsőnél dobnom kellett volna... De egyszerűen annyira szerettem, hogy nembírtam megtenni, hogy elengedjem, mert ennyire embert még sosem szerettem...

Hogyan tudnám egy kicsit is, jobbá tenni az önbizalmam? Hogyan szerezhetném vissza?


2009. dec. 27. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem szerzed vissza. Állj a sarkadra, mert egy ilyen alak nem érdemli meg mások ember szeretetét, törődését. Hagyd ott, ne is állj vele szóba, mert aki megcsal, MEGÜT, az nem szeret téged, soha nem fog megváltozni. Tiltsd le az msn-ét, a levelei automatiksuan mehetnek a kukába, telefonszámot is tiltsd le. Ha folytatod, csak tovább szenvedsz.
2009. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor szerezd vissza, és folytassátok újból ugyanúgy ! Ha te elhiszed, hogy csak ilyet érdemelsz, akkor legyél ilyen áldozatos. Ez a fiú beteg, majd a feleségét és a gyerekeit is verni fogja egy életen át!

Kerüld el jó messzire, nem kell még neked párt választanod.

Legyél kedves, vidám lány újra, vonzódni fognak majd hozzád a fiúk !

Várd ki !!!

2009. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jajj az ilyen csajtól mint te a falra másznak a pasik. Már bocs hogy ezt mondom, de tényleg így van. Te vagy az akit alázni, csalni, ütnivágni lehet és te tűröd még mellé jól is viselkedsz és lesed minden kívánságát, félelmetesen buta vagy. A hiba benned van, amíg ilyen vagy csak ki fognak használni. Változz meg, ez az egyetlen dolog ami segíthet rajtad.
2009. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Hogyan szerezhetném vissza?"


Ne haragudj, de te nagyon hülye vagy. Az ilyen embert, mint akivel jártál, örökre el kell felejteni. Szerinted megváltozott? Soha nem fog megváltozni.

2009. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem már az első esetnél ki kellett volna dobnod, és akkor ez nem történik meg, ergo ez részben a te hibád is...
2009. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Enikőnek hívnak?
2009. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát én csak az első pár sort olvastam de nagyon gáz az a férfi hogyan tudnak ilyenek is élni, a férfiak szégyene, én rég lelöttem volna magam ha ilyeneket tettem volna.
2009. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

félreértettétek... nem dehogy!!! NEM ŐT akarom visszaszerezni... úristen, soha nemfordulna meg a fejemben... az önbizalmamat... mert semmi nincsen...

és neem, nem Enikőnek hívnak.

2009. dec. 27. 18:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Dobd ki és minden reggel mond el magadnak milyen jó, kedves, menő csaj vagy. Ne is gondolj a múltra töröld ki.

Soha többé nem mond ki a nevét se. Kezgy bele valami újba szakkör, sport és hidd el találsz egy normális krapekot.

2009. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és a segítséget!!!
2009. dec. 27. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!