Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet valaki Skizofrén? Ha...

Lehet valaki Skizofrén? Ha igen! Akkor mégis hogyan? Észre lehet venni az embereken?

Figyelt kérdés
Az 1-ik szomszédom kissé furcsán viselkedik;Néha:)
2009. dec. 15. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Volt barátom apja is az volt:S Sajnos sokszor agresszivitás is társul hozzá. Hogy lehet észrevenni? Hát nem vagyok túl jártas a témában, de ne úgy képzeld el, hogy egyik pillanatban Don Quijotenek hiszi magát, máskor meg szamárnak. Lehet ez egy árnyalatnyi változás is. Mit csinál a szomszédod?
2009. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
elözö válaszoló- az nem skizofrénia hanem disszociatív személyiségzavar. google, wikipédia!
2009. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A csávó kicsit agresszív, meg állandóan képzelödik de "10"perc múlva pedig olyan mint a kisangyal:D
2009. dec. 15. 22:22
 4/9 A kérdező kommentje:
De amúgy autószerelő, úgy hogy végképp nem értem:)
2009. dec. 15. 22:24
 5/9 anonim ***** válasza:
egyszer találkoztam egy skizofrén emberrel aki nagyon félt hogy követi valaki és bántani akarja őt.. ilyesztő volt!nagyon is észre lehet venni!
2009. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. De skizofrénia volt exem apjánál, az orvos megállapította. És agresszív volt, de nem emlékezett utána arra, amit tett.
2009. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet az. Sztem talán finoman beszélni kellene valakinek vele. Ha meg nem skizofrénia, akkor is ott van még millió más idegbaj, ami ugyanolyan súlyos lehet. Úgyhogy egyértelműen doki...
2009. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

>>>>>egyszer találkoztam egy skizofrén emberrel aki nagyon félt hogy követi valaki és bántani akarja őt.. ilyesztő volt!nagyon is észre lehet venni! <<<<


ez paranoid személyiségzavar!

2009. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akia disszociatív személyiségzavarral jött azt felvilágosítanám hogy az több SZEMÉLYISÉG megjelenése... nem értelmezzük don qijotet személyiségnek...
2010. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!