Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lassan csalódnom kell mindenbe...

Lassan csalódnom kell mindenben. Miért van ez? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

1. - Hát először is nincsenek barátaim, csak haverok, akiről meg azt hittem, hogy számíthatok rá egy kétszínű gyökér!

2. - Most mennék továbbtanulni és nincs egy olyan szakma ami érdekelne, vagy nem nekem való (szellemileg, vagy fizikailag nem lennék képes rá) vagy nem érdekel!

3. - Sport: Szerettem a sportot, de egyre több sportágban csalódnom kell, nem nagyon létezik a mai sportvilágban "Fairplay", mivel 1 sport vagy technikai sport (F1) vagy csak szimplán doppingolnak a sportolók (erőnléti sportok)

4. - Hát a csajozás terén se vagyok vami sikeres, nem vagyok vmi kezdeményező típus, 1x volt, hogy egy szép lány angyalian mosolygott rám, beszélgetni is próbált volna velem, csak akkor meg én nem voltam a toppon, (39,6 fokos lázam volt) megmondtam, hogy most nem vágyom társaságra, azóta meg ő nem áll velem szóba... Elég peches vok...



Legjobban talán az 1. és 2. pontba leírtak bántanak...


2009. dec. 1. 20:29
 1/6 A kérdező kommentje:
18 F
2009. dec. 1. 20:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó fejnek látszol, én is csalódok mindenben főleg az emberekben, de én nem is foglalkozok velük

18/F

2009. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

tudod, sok 18 éves érzi ugyanezt ennyi idősen, én már csak tudom 1 éve én is ennyi voltam, hehe

barát? minek az? a barátból lesz a legjobb ellenség, elég ha van haverod de az sok legyen,

szakma szempontjából, hát erre mit mondja, majd lesz valami ami érdekel, de hamar tűzz ki magad elé célt mert a csajok nem szeretik a céltudatlan embereket (van ilyen szó? "céltudatlan" ha nincs akkor bocsi :P )

sport, hova készülsz te, az olimpiára? ne foglalkozz azzal, hogy mit csinálnak ezek a "nagy sportolók" sportolj az egészséged miatt vagy a szórakozásért.

csajozás.. :) hát igen erről sokat tudnék mesélni, de ez már a te harcod, neked kell megvívnod. (ezt Rambo mondta, most volt hétvégén)

2009. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
előző 19F
2009. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert felnősz és nem csak a szobából kezd állni a világod, én 23 vok, majd mikor ide eljutsz, hajjajj...
2009. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell igy elkeseredni csak ne add fel. Ismerkedgy sokat lesznek barátaid és tuti talizol egy csajjal aki érdekel nyugotan kezdeményez ha nem jönn össze kapásból probálkoz tovább. A legmenöbb emberek is gykran csalodnak de csak be kell dobni magad. Probálj ki egy csomó sportot a sportos emberek mindenkinek vonzóbak mindegy mit csinálsz. Probálj ki egy szakot ha nem jönn be keresel valami melót annyi. Csináld amit kell ne rág magad. Drukkolok.
2009. dec. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!