Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem, hogy túl sok dolog...

Úgy érzem, hogy túl sok dolog nyomja most a vállam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeretem, ha sok dolgom van, és van mivel elfoglalnom magam, mert ettől tudom, hogy fontos vagyok. De kicsit nyűgnek is érzem, a gyomrom enyhén mindig görcsben is van emiatt. Mit gondoltok erről? Szerintetek hogyan tudnám kicsit "megnyugtatni" magam?
2013. dec. 30. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
csináld meg a dolgaid
2013. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, de ha azt mondod, hogy szereted ha sok dolgod van akkor miért érzed nyűgnek? Eddig olyan emberekkel találkoztam, akik ha szeretik hogy csinálhatnak valamit (nem kell messzire mennem, családomban van ilyen), akkor akkor is csinálják, ha már fáj mindenük. De élvezetet ad nekik, hogy tehetik.

Szerintem ha a dolgaid végére értél, nem ártana egyet pihenni. Lehet akár aktív módon pl. testmozgással, de elnyúlhatsz a kanapén egy jó film nézése közben is. Nem tudom, hogy lány vagy fiú vagy-e. Ha lány akkor csinálj magadnak egy szépségnapot. Jelentkezz be fodrászhoz és kozmetikushoz, vagy egyszerűen próbálj ki pár otthoni szépítőszert. Sokat dob az ember hangulatán.

2013. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!