Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Májusban lesz 12éves,3db foga...

Miffy kérdése:

Májusban lesz 12éves,3db foga van. A nyelve állandóan kilóg a szájából, mikor voltunk orvosnál akkor leszedték a fogkövét, mondván, h fáj neki, azért lógatja a nyelvét, h nem nyomja neki. Jobb is lett a dolog, de pár napja folyik a nyála. Ötlet?

Figyelt kérdés
Idős macska, nyáladzás, logó nyelv
2012. jan. 29. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én macskámmal is ez volt. Kilógott a nyelve, nyáladzott.

Neki ínygyulladása volt, ki kellett húzni több fogát is.

Egy másik orvoshoz nem tudod elvinni?

2012. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mi macsekunk 21 évig élt letörött fogakkal gyerekkorában ugyanis valami "kedves állatbarát" megverte így csak 20 évesen lettek gondjai a fogaival. A fogkövesség ellen valami algás port kapott az ételére kellett szórni ez ha jól emlékszem fogkőre is jó volt. A nyálcsorgatás valószínűleg iritáció jele szerintem. Ez egyébként folyamatosan jön?
2012. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az algás porhoz fűzném, hogy szájszag ellen is jó volt így szerettem volna írni.
2012. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudnál valamivel több részletet írni arról az algás porról? A mi egyik cicánknak is le kellene vetetni a fogkövét, de ismerem a drágát, tudom, hogy nagyon megviselné a szállítás és az orvos. És abban sem vagyok biztos, hogy teljes alapossággal leveszik a fogkövet.
2012. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!