Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok es azt hallott...

25 hetes vagyok es azt hallottam a kemenyedes rossz dolog, en azt hittem a baba nyomja ki magat. Most mi az igazsag?

Figyelt kérdés
olvastam elözöleg kiirt kerdeseket de teljesen ellent mondanak egymassal.az egyik azt irja a baba kinyomja magat a masik hogy mehösszehuzodas es koraszülest okoz.örület.akkor miert irjak hogy altalaban 21-22 hetesen mar erezni elöször?
2009. júl. 6. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A két érzés más és más.

A keményedés olyan, mintha össze akarna "meeni" a méhed, befeszül, bekeményedik az EGÉSZ!

Ha kinyomja magát a baba, az csak azon a ponton kemény, de nem társul hozzá az az összehúzó, feszítő érzés.


A keményedésnél nyílhat a méhszáj, ilyenkor magnéziumot ajánlott szedni, ha túl sűrűn keményedik valaki.

2009. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennek is vannak fokozatai. Valamennyi keményedés normális. Ha sokat keményedik, le kell pihenni. Nálam jellemzően nagy megterhelés után jelentkezett sűrűbben. Szélsőséges esetben valóban okozhat problémát, de nem kell feleslegesen aggódni. Ha érzed, említsd meg az orvosodnak, meg fog nyugtatni. Esetleg megvizsálja a méhszájat, hogy nem nyílt-e ki. Ne aggódj!
2009. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!