Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is színésznek...

Szerintetek is színésznek kéne mennem?

Figyelt kérdés
100 kg körül vagyok... :S Ezért nem hiszem, hogy sok esélyem lenne... De nagyon jól tudok grimaszolni, bármikor bármilyen érzelmet kitudok fejezni az arcomra. :)
2009. nov. 16. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ha téll van hozzá tehetséged, akkor nem a súly az első.

De azért sztem le kéne egy picit fogyni.

Sok szerencsét a színész-élethez!

2009. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
régebben voltam egy színész-táborban. a legjobb az a csajszi volt, aki 100 kg felett volt. nagyon tehetséges volt, tökéletes mozdulatok, hang, ÖNBIZALOM. ne hagyd, h külsőségek miatt valaki azt mondja, h nem lehetsz színész, ha jól csinálod a dolgod. drukkolok neked:) (egyébként nem egy színész van, aki duci)
2009. nov. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 thedani ***** válasza:
100%
Erre kíváncsi vagyok, mutasd meg. Tölts fel egy videót a youtube-ra és írd meg a linket. Elvégre nem kérheted tőlünk hogy vakon ítéljünk. Ha siess hamar kapd a kamerát és uzsgyi grimaszolni :)
2009. nov. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a színészek nem grimaszolnak!!!azt az ötéves unatkozó debil kölykök csináljál.a színészek érzelmeket fejeznek ki az arcukkal.plusz,nem vigyázzban állnak!!!Tökre nem elég ha a fejedet változtatgatod.
2009. nov. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam már színész táborban, és én is duci vagyok. Nem 100 kg, de duci, olyan 65. De fiatal is vagyok, szóval ez kiegyenlíti egymást. És a táborban azt tanultam meg, hogy nem csak grimaszok, meg érzelemkifejezés kell ahhoz, hogy jl tudj játszani. Ez első, és legfontosabb dolog, hogy élvezd, amikor mindenki rád figyel. Hogy élvezetttel, hitelesen tudj játszani. A másik dolog, hogy azt írtad, hogy "színésznek kellne mennem?" Ez úgy hangzik, mintha kényszerítenének. Az úgy nem jó, ha nem önszántadból csinálod. Azt még írd már meg, hogy fiú vagy-e, vagy lány, és hogy konkrét színházi darabokban akarsz fellépni, vagy filmekben. És amúgy a jó színész nem csak grimaszolni tud, hanem jó legyen a haglejtése, szépen tudjon beszélni, tudjon mozogni, legyen ritmusérzéke, és persze az is, hogy át tudja élni a szerepét.
2009. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!