Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Talán mégis luxusprostinak...

Talán mégis luxusprostinak kéne mennem?

Figyelt kérdés

Nagyon kivagyok. Érzelmileg totálisan csődöt mondtam. ÉS azt hiszem van egy pont ahol fel is adja az ember. :( Sose leszek szerelmes, érzelmileg sosem adhatom át magam igazán,mert akit én szeretnék az úgyis csak játszik velem ,a többi pasit meg én nem tudom szeretni ,ami valami képesség hiánya biztos -a lényeg így is úgy is használnak, akkor legalább fizessenek.

Kinézetre arcilag Madonnára hasonlítok mixelve még valakivel, és a szexuális kisugárzásom ami eleve érdekli az embereket. Én és a lelkem már nemigen érdekeli azokat akik nekem tetszenek.


Szóval régóta gondolkodom ezen mert ha már úgyis használnak, nekem érzelmileg így is úgyis szar ,legalább valami megtérülése legyen ..


26l


2011. márc. 18. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Tudod te, hogy kell kinéznie egy luxuprostinak? Oké tegyük fel, hogy valóban olyan szép vagy. Hidd el nem Adoniszok és rocksztárok vesznek igénybe legtöbbször ilyen szolgáltatásokat. A legtöbb emberhez szinte biztos, hogy nemlenne gusztusod. Ajánlom figyelmedbe Szalai Vivien Egy luxusprostituált vallomásai című könyvét. Hidd el mindig van kiút.
2011. márc. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Nehogy prosti legyél már!Találsz olyat aki nem csak kihasználni fog,de ne legyél prosti.Fel a fejjel.

23F

2011. márc. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Talán mégis luxusprostinak kéne mennem?"


Az nemcsak elhatározás kérdése, ahhoz (rendkívüli) adottságok is kellenek, meg üzleti érzék, talpraesettség. És 26 éves korban elkezdeni kicsit késő. Ha nem vagy ügyes az önmenedzselésben vagy nincs egy sor rendkívüli tulajdonságod, akkor is lehetsz prostituált, csak nem luxus.


Nem jó döntéseket kétségbeesésből hozni, célszerűbb higgadt mérlegelés alapján.

2011. márc. 19. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Akár lehetnék is az első ügyfeled.
2011. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
túúll sok Csajok szilikont bámúúttááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá=)
2011. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
KÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉPET!!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak a jóképű fiúk tetszenek, ők pedig megtehetik h megdugnak és otthagynak, mert legközelebb találnak mást.
2011. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!