Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy oldható meg ez a 22-es...

Hogy oldható meg ez a 22-es csapda az önbizalom terén?

Figyelt kérdés

Az önbizalmad (félretéve a sok hazugságot) a siker hátán épül. Sikereket pedig célkitűzéssel (célkitűzésekkel) és szorgalmas munkával lehet elérni!!!


A Csernus valami olyasmit állít,hogy az élet egy adott területén csak akkor lesz önbizalmunk ha azzal foglalkozunk. Tehát ha sportolok attól még nem lesz önbizalmam ismerkedni. Ahhoz az ismerkedést kell gyakorolni.

Na most nekem szinte minde gyakorolnom kellene !!



2013. szept. 9. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Te magad írtad le a megfejtést: nosza gyakorold mindet!
2013. szept. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csernusnak sem kell minden szavát elhinni. Amikor jól mennek a dolgaid, sokkal bátrabban mész oda egy lányhoz, és ha jól megy az udvarlás, sokkal bátrabban állsz a főnököd elé fizetésemelést kérni.

Abban igazad van, hogy egészséges önbizalmat csak siker szülhet. Tűzz ki sok apró (megvalsítható) célt, és ha siker koronázza fáradozásodat, azt tudatosítsd magadban. Idővel aztán emelheted a tétet, növelheted a célokat, s így egyre nő az önbizalmad is. MINDEN téren.

2013. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én teljesen hasonló kérdést akartam írni, így már nem teszem meg. Én is épp azon gondolkodtam, hogy sokan mondják, hogy az önbizalom nem külső tényezőktől függ, hanem belülről fakad a pozitív gondolkodás által. Tehát a gondolataid magadról... ez határozza meg az önbizalmat. Viszont a gondolataidat pedig a tapasztalataid formálják. Ha nincsenek pozitív tapasztalataid az élet egyes területein, hogyan lehet önbizalmad? Egyelőre még nem tudom rá a választ. Mindig hallom, higgyek magamban. De pl párkapcsolati téren ha 20as éveim második felére zéró sikereim voltak a nőkkel, akkor hogyan tudnám elhinni, hogy vonzó vagyok és szeretnek a nők?
2013. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát igen

Ha az az önbizalmat,hogy meg űteszem azt amit eddig nem mertem akkor,honnan merytsek bátorság megtenni azt amitől eddig féletm??? ugye..

2013. szept. 17. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!