Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen fura szokásaid vannak?...

Milyen fura szokásaid vannak? Nekem pl az, hogy alvás előtt mindig elmegyek pisilni, meg minden indulás előtt.

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 00:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

- Pisi alvás, indulás előtt, óra előtt is mindig pisilek

- Foltoyn tekerek egy tincset a hajamból, talán csak akkor nem ha randin vagyok

- Alvás előtti pisi után megnézem hogy a fürdőben konvektor le van-e tekerve, és viz nem csöpög-e

ha elmegyek otthonról, végigjárom a házat, és minden ablakot ellenőrzök, hogy be van -e csukva tényleg. Még a kicsi fürdő, illetve éléskamra ablakot is. most télen a fűtséeket is leveszem mindenhol ilyenkor.

- Szintén indulás előtt, bezárom a bejárati ajtót, de a kilincset 8 szor fel le emelgetem h tényleg nem nyílik-e ki.

- Csak sötétben, tv nélkül tudok aludni, és ha így sem sikerül, akkor elképzelek sztorikat, ami velem játszódik, volt ami majdnem ugyanúgy meg is történt.

- Vizsgák előtt újra átolvasom gyorsan a megatnult anyagot....hogy rögzüljön még...

- Gimiben ha nem akartam feleni, összekucsltom az ujjaim, csak az ujjakat, 95 % ban bejött:D

- Fent vagyok msn en tanulás közben is, és úgy tanulok...lett már így 4 es a leggázabb tárgyam, szóval...

muszáj msn eznemt anulás közben,hogy történejn valami

- Van h gépezek, de mennie kell tévémnek közben. Akkor is ha nincs rajta hang, ami általában nincs is 70 % ban, de muszáj mennie :D

- Reggelt fogmosással kedzem, addig nem is eszek, amig meg nem mosom, mert más a kaja íze ugy. Előtte pisilek mindig.

- Télen színes gyertyákat gyújtok tanulás közben, hogy élénkítsen a látvány


madj szólok ha van még vmi


ez vot 1. fejeezt:D

2009. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1.Wc látogatása alvás,indulás,érzezés után/előtt.

2.Vásárolás után-iwiw-iwfw és néha myvip.

3.Dolgozatok előtt ráírom az alkaromra,hogy:"SZERENCSE"

4.Ha nem a Caps Lock-kal írok nagybetűket,hanem a Shifttel akkor mindig kitörlöm a szót,még azt is,amit teljesen leírtam.De ez csak olyan szavaknál van,amit teljesen nagybetűsen akarok írni..:P

..kényszeresen iszok és kifújom az orrom,mielőtt lekapcsolnám a tv-t és aludnék.De először mindenképp kifújom az orrom és aztán az ivás..ha a sorrend rossz,akkor képes vagyok felkapcsolni a tv-t..és újra kifújom az orrom majd iszok..aztán éjfél után megyek wc-re..xD

2009. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

éjszakára mindig bekészítek az ágyam mellé vmi innivalót, mert ha nem akkor tuti nem tudok aludni a szomjúságtól - így viszont édesen alszom reggeli, ekkor pedig kiöntöm:D


ha ideges vagyok akkor rágom a szám szélét (úgy hogy észre sem veszem)

2010. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Azt hittem, csak én vagyok ilyen hülye. :D

Nálam:

1. Alvás előtt WC. Ha másnap koránkelés (pl suli) van, akkor ha fél óráig nem bírok elaludni, mégegy WC, pedig nem is kell... Ezt nagyon utálom. Ha nem megyek ki, akkor nem hagy a gondolat...

2. Indulás előtt is WC. Ha fél percen belül nem indulunk, mégegy WC :D (persze ez csak ha hosszabb út vár).

3. Lefekvés előtt orrfújás, majd ivás (minimum 5 korty), majd ha kevés víz van már csak a pohárba, töltök bele még picit, amit amúgy sosem iszom meg, de ha nincs a pohárban víz, akkor szintén nem hagy a gondolat :D.

4. Netezés közben weblapokon kb percenként fel-le görgetek egyet és kattintok a görgővel. Nem tudom miért :D

2010. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

- Lefekvés előtt mindig 2-szer állítom be az ébresztőmet a telefonomon: miután elmentettem és letettem a telefont az éjjeliszekrényre, megint a kezembe veszem és ugyanezt megismétlem. :D (fanatikusan félek tőle nehogy elaludjak véletlenül)

- Amikor elmegyek otthonról, és bezárom kulccsal az ajtót, akkor is lenyomom még a kilincset, hogy biztosan becsuktam-e

- Indulást követően vagy a kapuban vagy már az utcán hirtelen gondolattól vezérelve elkezdem feltúrni a táskám hogy hoztam-e magammal kulcsot/telefont, vagy ami éppen eszembe jut.

- A boltban mielőtt beállok a sorba a pénztárnál, előveszem a pénztárcám és átszámolom a pénzt, hogy biztosan elég lesz-e. (akkor is ha tudom fejből a pontos összeget, hogy mennyi van nálam)

- Mielőtt beülök a kádba mindig leöblítem előtte, akkor is ha én használtam utoljára, és fürdés után már kiöblítettem.

- Főzés közben kényszeresen minden mozdulat után kezet mosok Pl. beleütök a tálba egy tojást, kidobom a héját és kezetmosok, majd visszarakom a tojásosdobozt a hűtőbe és megint kezetmosok. Vagy megpucolom a répát, kezetmosok és csak utána kezdem meghámozni a krumplit.

- Ha tömegközlekedéssel utazom mindig úgy kapaszkodom hogy alig érnek hozzá az ujjaim a a rúdhoz, inkább csak "készenlétben" vannak.

- Ha ki vannak száradva az ajkaim, addig harapdálom amíg véres nem lesz.

- Ha olvasok egy könyvet, időnként becsukom és újraolvasom a hátulján a tartalmát.

2014. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!