Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van tehetségem egy kicsit...

Van tehetségem egy kicsit valamelyik műfajban?

Figyelt kérdés

Rap: http://www.youtube.com/watch?v=dLUMMa9zpl4

Ének: http://www.youtube.com/watch?v=EnGBXUgBTx8


Sosem énekeltem, és sosem rappeltem, gondoltam kikérem valaki véleményét, hátha megmondja érdemes-e valamelyiket folytatnom. De soha éeltemben nem próbálkoztam ilyesmivel.

Magas hangoknál érzem hogy kicsit hamis, de direkt oylat tettem fel, ahol érezni, hogy 0 tanulással "mire vagyok képes" nem tudom magam értékelni, szóval vélemény érdekelne.



2013. aug. 31. 19:06
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
2013. szept. 3. 16:02
 22/31 anonim ***** válasza:

Az van, hogy a rap az jól áll neked, viszont a népzene az nem a te stílusod, azt be kell vallani. :)

Nekochan v. ,12/L

2013. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Régen pedig a népzenéhez, és a komolyabb énekhangot igénylő zenék mentek, 10 éves korom körül, fura, hogy megváltozott a dolog.
2013. szept. 6. 05:51
 24/31 A kérdező kommentje:
2013. szept. 7. 13:49
 25/31 anonim ***** válasza:

Hát igen, néha van úgy, hogy máshogy énekelted mutálódás előtt egy-két dalt, mint az után. A rap ez cool, azt folytatnod kell (szerintem).

Nekochan

2013. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm, örülök, ha tetszik valamennyire ! :)

Énekelni is tudok valamennyire, de a magas hangok nem mennek pár éve... :S De a mély dalok jól mennek viszonylag.

2013. szept. 7. 16:52
 27/31 A kérdező kommentje:

itt egy új, ha valaki még van itt ! :D


http://www.youtube.com/watch?v=smLSzchaQoE&feature=youtu.be

2013. szept. 14. 10:48
 28/31 anonim válasza:

Mivel szerkesztetted a zenét, és hogyan énekeltél rá???

Szerintem meg lehetne jobb is a rapp éneklésed, csak gyakorolj többet.

Ez az éneklés nem egy fos, ne hallgass az előttem levő személyre, mert csak irigykedik, mert neki még ilyen hangja sincs, mint a tiéd...

Ha minél többet gyakorlod, minden másnap legalább 3 - 4 órát, akkor 1 év múlva sokkal - sokkal jobb hangod lesz, mint most az biztos.

Ha van 1 célod, ne add fel, csak gyakorolj, gyakorolj és gyakorolj, míg jó nem lesz a hangod..

Egyik sztárnak, ha jól tudom, a Majkának sincs valami nagyon jó hangja, de mégis énekel...

2013. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Mivel szerkesztetted e zenét és hogyan énekeltél rá?????
2013. szept. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Először is szerintem nyisd ki a szádat ha reppelsz mert a felét se érteni,pedig a repnek pont ez a lényege
2013. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!