Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van tehetségem egy kicsit...

Van tehetségem egy kicsit valamelyik műfajban?

Figyelt kérdés

Rap: http://www.youtube.com/watch?v=dLUMMa9zpl4

Ének: http://www.youtube.com/watch?v=EnGBXUgBTx8


Sosem énekeltem, és sosem rappeltem, gondoltam kikérem valaki véleményét, hátha megmondja érdemes-e valamelyiket folytatnom. De soha éeltemben nem próbálkoztam ilyesmivel.

Magas hangoknál érzem hogy kicsit hamis, de direkt oylat tettem fel, ahol érezni, hogy 0 tanulással "mire vagyok képes" nem tudom magam értékelni, szóval vélemény érdekelne.



2013. aug. 31. 19:06
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Pedig azt hittem a madárkás valamennyire a helyén van hangilag.
2013. aug. 31. 20:59
 12/31 anonim ***** válasza:
Annyira végül is nem vészes, talán képezhető, de szerintem sok sok sok gyakorlás kell még ahhoz.
2013. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Igazából soha életemben nem gyakoroltam, amit tudok magamról : ütemérzékem van, érzelmi ntelligenciám van, zenei hallásom van, de nem igazán tudom hogyan tanulhatnék meg énekelni... Eléggé gátlásos vagyok ének terén, és a magas hangokat "nem merem" kiengedni normálisan. Nem eresztem ki normálisan a hangokat. De kiénekelni simán kiéneklem do-doig a hangokat, fölé is, ha megmondják melyik hangot kell, én kiéneklem tisztán, de ez valahogy így más... ráadásul 300 forintos mikrofonom van ugye. Nem igazán tudom mi hiányzik... (de én is érzem, hogy valami hiányzik)
2013. aug. 31. 21:04
 14/31 anonim ***** válasza:
A tehetség. De áltasd csak magad nyugodtan.
2013. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Szia. Én járok énekre és tudom, hogy mi micsoda. Nos először is hány éves vagy? Ugyan is 12-15 éves kor között szokott mutálódni a hang, de van hogy hamarabb és van hogy tovább tart. Ha épp benne vagy abban az időszakban akkor tojd le a többieket, mert egyáltalán nem tudják, hogy a mutálódáskor milyen rossz énekelni. Olyankor hamis és rekedtebb szokott lenni az éneklés, de nem mindig. Szerintem próbálgasd énekelgetni pl. a most múlik pontosan, vagy olyan dalokat, amiket szeretsz. Az is meglátszik a hangon, hogy mit szeretsz énekelni és hogy mit nem. A rap az olyan "tűrhető" volt. Azzal is próbálkozhatsz még, ha szereted csinálni. A fiúknál az éneklés nehezebb, mert ott vagy nagyon mélyen tudsz énekelni ,vagy nagyon magasan. Szerintem próbálkozz meg egy dallal, és tedd fel azt is youtube-ra . És akár el is mehetsz egy énektanárhoz ,hogy ha egy szakember véleményét is szeretnéd tudni. A mi kórusunkban is vannak olyan "tehetségek" akik nem is lennének közöttünk ha valaki rá nem beszéli arra, hogy próbálja meg. Viszont vannak olyanok is ,akiknek semmi keresni valójuk sincs a kórusban. És a kor is számít, hisz a mutálódás is tesz a dolgokról.

Nekochan voltam, 12/L

2013. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Máté Péter számokat, hisz amit fiúk énekeltek könnyebb elénekelni egy fiúnak, mintha egy énekesnőt utánozna le.
2013. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, 9 éves koromban eltudtam énekelni fredy mercury számait, úgy hogy a hangok a helyén voltak, de akkor abbahagytam, és nem énekeltem. Aztán mutáltam is azóta ugye, és a hangom nem olyan "lágy" mint volt, teljesen máshogy kell énekelnem vele, mintha megváltozott volna a torkom. Idáig énekelni sem mertem, aztán tegnap egyedül voltam itthon (ritka eset) és feltettem ezt a két zenét, hogy véleményt kérjek. De mondjuk az énekbe nem is adtam bele mindent, meg mindig bennem van egy kis félelem, hogy nehogy meghallja a szomszéd, és iylen hülyeségek, és nem eresztem ki a hangom normálisan... :S
2013. szept. 1. 16:27
 18/31 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor tegyél fele gy olyan vidit ahol mindent bele adsz. Mégis mi történne? Max olyan emberek fognak téged bombázni kritikákkal akik nem is ismernek. Hidd el, van benned tehetség, csak a félénkséget kell legyőzni. A következő alkalomkor adj bele apait-anyait, és szó ami szó sza*d le a szomszédot, hiszem ő is azt csinál amit akar, akkor te is csináld azt amit akarsz. Ennyire egyszerű. Bár már most is nekiláthatsz olyan dologba, hogy ha a szüleid éppen kint vannak a városba/udvaron/kiránduláson/munkába akkor fogd meg a mikrofont és mindent bele.

Nekochan voltam, 12/L

2013. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Szinte mindig itthon vannak, és nagyon béna a mikrofonom ! De rendben ! :D
2013. szept. 1. 17:42
 20/31 anonim ***** válasza:

Akkor majd szólj ha fent van :)

Nekochan voltam, 12/L

2013. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!